Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

11 stycznia 2017 r. w mrony zimowy wieczór w „Chacie Midzyrzecze” odbyy si Jaseka, w których wystpiy dzieci i modzie uczszczajca na zajcia teatralne do filii Gminnego Orodka Kultury w Midzyrzeczu prowadzone przez instruktork – Anet Kubersk. Wród zebranych goci by kierownik filii – Pan Krzysztof Czader, rodzice, babcie, dziadkowie, dzieci i nasi najblisi.

Dzieci i modzie wystawiy sztuk pt. „Pójdmy wszyscy do stajenki”, w wystp woyy wiele zaangaowania i pracy, a wszystko po to by odda cze Dziecitku Jezus. Piknie ubrani piewali koldy, recytowali wiersze, taczyli i odgrywali role Marii, Józefa, pasterzy, mdrców i anioków.

W czasie Jaseek balsamem dla uszu by wystp uzdolnionej muzycznie modziey. Wród nich jest Maja Ewertowska. Maja to uczennica Zespou Pastwowych Szkó Muzycznych im. Stanisawa Moniuszki I i II stopnia w Bielsku Biaej. Maja od najmodszych lat kocha muzyk. Jest utalentowan piewaczk, gra na skrzypcach, oboju oraz w orkiestrze. Uzyskaa dyplom z Pianina. Od duszego czasu dziaa w grupie teatralnej, gdzie odkrywa swoje kolejne pasje.

Do Maji doczy nasz go specjalny – Iwona Walu ze Szczyrku. Iwona jest uczennic I klasy Liceum Zespou Szkó Muzycznych im. Stanisawa Moniuszki w Bielsku-Biaej. Profesj Iwony jest akordeon, gra w kapelach góralskich oraz zespoach. W czasie wystpu wspólnie z Maj Ewertowsk zapiewaa kold pt. „Cicha noc” i „Kold dla nieobecnych”. Iwona Walu umilia wieczór wspólnym koldowaniem z widowni.

Maji i Iwonie przygrywa na pianinie Piotr Fender. Piotr jest wieloletnim uczniem gry na keyboardzie i pianinie. Jest utalentowany muzycznie, a w grupie teatralnej odkrywa swoje zdolnoci aktorskie. Piotr w czasie Jaseek zagra koldy pt. „Cicha noc”, „Lulaje Jezuniu” i „Przybieeli do Betlejem”.

Swoim piknym mocnym gosem zachwyci publiczno – Kamil Czulak. Kamil od najmodszych lat interesuje si sztuk, malarstwem, teatrem i piewem. Od dziecka ma kontakt ze scen. Od duszego czasu dziaa w grupie teatralnej.

Dzieci i modzie zostaa nagrodzona brawami publicznoci. Na koniec Noworoczne yczenia zoyy Emilka ukosz i Nadia Matlak.

Tego wieczoru wystpili: Kamil Czulak, Jakub Chodek, Anna Ewertowska, Maja Ewertowska, Piotr Fender, Oskar Fender, Marcel Hozumbek, Liliana Kozok, Emilia ukosz, Nadia Matlak, Angelika Mitoraj, Karolina Nowak, Jan Nowak, Emilia Pawlik, Baej Szafarz, Mikoaj Szafarz, Angelika Szarek, Natalia Szarek i Iwona Walu.


Aneta Kuberska

foto: Klaudia Pawlik

Aneta Kuberska


powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021