Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

W dniu 02.04.2014r.kóko lotnicze dziaajce w Filii Gminnego Orodka Kultur w Midzyrzeczy Górnym odwiedzio w Jasienicy Wytwórni
Konstrukcji Kompozytowych, której wacicielem jest Pan Andrzej Papiorek.

Firma jest licencjonowanym producentem lotniczym, gdzie podstawowym produktem s czci samolotów i szybowców. Wytwórnia jest firm usugow, specjalizujc si w projektowaniu i produkcji wyrobów z kompozytów polimerowych, zbrojonych wóknami. Firma zatrudnia wykwalifikowan kadr inynieryjno-techniczn oraz produkcyjn. Wikszo pracowników posiada wieloletni praktyk w budowie szybowców co zapewnia wysok jako wyrobów. Atutem jest wietne usytuowanie firmy przy drodze szybkiego ruchu, trasa Wiede -Warszawa. Jak mówi Pan Andrzej Papiorek, odbiorców swoich samolotów ma na caym wiecie bo dilerzy z rónych kontynentów
zamawiaj samoloty zbudowane w Jasienicy.

Nastpnym etapem wycieczki byo odwiedzenie gospodarstwa Pana Czesawa Jachnika w Midzyrzeczu Dolnym, gdzie w nowo zbudowanym hangarze ogldalimy samolot farmerski. Z lotu tego dwupatowca waciciel obserwuje swoje pola i dokadnie widzi jak przebiega wegetacja rolin. Pan Czesaw Jachnik to pasjonat latania a kursy w tej dziedzinie ukoczy mieszkajc w Kalifornii.

BG

powrt
Komentarze
  • Sobota 5 lipca 2014,22:56:12
    ~
    Witam Nazywam si Jurek Grzyski i mieszkam w Lubinie koo Legnicy. Mj nr. gg 1467466 i email jmg111@wp.pl .Poszukuj kontaktu Z mjr. Tadeuszem wikiem ktry mieszka w Midzyrzeczu Dolnym koo Bielska B. Udziela si spoecznie prowadzc klub modelarstwa lotniczego w Chacie Midzyrzecze. Jest te zaoycielem tego klubu. T droga dziki Twojej uprzejmoci by moe uda mi si nawiza zerwany przed laty kontakt. Jestem pewien e Pan wik te by si bardzo ucieszy. Licz e w kocu trafi na osob ktra go zna i bdzie moga pomc mi pomc w odnalezieniu przyjaciela. Z gry przepraszam za ewentualny kopot. Pozdrawiam Jerzy Micha Grzyski.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021