Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Wzorem poprzednich lat Akcja Katolicka przy Parafii w.Marcina w Midzyrzeczu zorganizowaa w soneczn sobot dnia 10. lipca 2006 roku Festyn Rodzinny. Tym razem odby si on przy Stranicy OSP w Midzyrzeczu Dolnym. Przygotowane przez organizatorów atrakcje spotkania miay na celu zachci cae rodziny do wyjcia z domów, aby na wieym powietrzu, przez wspóln zabaw, piew i taniec cieszy si z wolnego czasu.
Nie zabrako wic ciekawych wystpów, licznych zabaw i konkursów dla dzieci oraz ciekawej oferty kulinarnej (mona byo posmakowa m.in. pysznych ciast upieczonych przez panie z naszej parafii).
Z przyjemnoci wszyscy zebrani wysuchali wspaniaego koncertu Modzieowej Orkiestry Dtej z Ligoty, póniej podziwiali wdzik i taneczny kunszt dziewczt z zespou Cheerleaders. Bya to nie lada rado dla wielu rodziców, gdy w zespole tym tacz równie dzieci i modzie z Midzyrzecza.
Spotkanie to po raz pierwszy byo przygotowane z nowym opiekunem POAK, ksidzem proboszczem Witoldem Grzomb. Ksidz Witold czujnym okiem i z duym zaangaowaniem wspiera czonków Akcji, w artobliwy sposób zachca do nabywania losów w loterii fantowej oraz prezentowa gówn nagrod tej loterii – super Skuter. Aby by przewiezionym przez Ksidza na tym odlotowym rumaku, ustawiay si cae kolejki dzieciaków.
Szczliw posiadaczk gównej nagrody zostaa Kinga Byrdy, która wyciga los z numerem 0452.
O opraw muzyczn naszego festynu troszczyli si pastwo Jczkowie z zespou ANDROMEDA, których piew i muzyka poryway do taca a do pónej nocy. Przy ich akompaniamencie, w godzin Apelu Jasnogórskiego, aby podkreli akcent religijny spotkania, wszyscy zebrani utworzyli krg rk i wypiewali „Bark”. Pie ta, tak ukochana przez Ojca witego Jana Pawa II, nawet wtedy gdy nie ma Go ju wród nas, nadal ma w sobie moc wzruszania i czenia ludzkich serc i rk.
Dochód pieniny z naszej imprezy przeznaczylimy na wyposaenie Kaplicy Matki Boej w nowym kociele ufajc, e bdzie ona przydatna przez wiele lat wszystkim parafianom.

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021