Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 4 b » 4 c » 5 a » 6 a » 6 b » 7 a

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:45-08:30 język polski
4 a - Bożek A. (37)
historia
4 a - Biernot G. (33)
matematyka
4 a - Łącz B. (33)
2 08:35-09:20 technika
4 a - Gruchlik J. (37)
język angielski
4 a - Pilorz K. (33)
religia
4 a relk - Kulig M. (33)
3 09:30-10:15 religia
4 a relk - Kulig M. (sala komputerowa)
religia
4 arele - Dyczek A. (biblioteka)
matematyka
4 a - Łącz B. (37)
język polski
4 a - Bożek A. (37)
język polski
4 a - Bożek A. (33)
język polski
4 a - Bożek A. (33)
4 10:25-11:10 plastyka
4 a - Zawadzka-Adamiak M. (32)
język polski
4 a - Bożek A. (37)
przyroda
4 a - Fokt A. (37)
przyroda
4 a - Fokt A. (33)
matematyka
4 a - Łącz B. (33)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
4 a - Gluza T. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 a - Gluza T. (sala gimnastyczna)
muzyka
4 a - Frydel-Ociepka B. (32)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
4 a - Gluza T. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 a - Gluza T. (sala gimnastyczna)
język angielski
4 a - Pilorz K. (sala komputerowa)
7 13:25-14:10 język angielski
4 a - Pilorz K. (sala komputerowa)
matematyka
4 a - Łącz B. (33)
8 14:15-15:00 zajęcia z wychowawcą
4 a - Zawadzka-Adamiak M. (37)
informatyka
4 a - Gucwa . (sala komputerowa)
9 15:05-15:50
10 15:55-16:40

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:45-08:30 technika
4 b - Gruchlik J. (33)
język polski
4 b - Bożek A. (37)
2 08:35-09:20 język polski
4 b - Bożek A. (33)
informatyka
4 bgr1 - Gucwa . (sala komputerowa)
matematyka
4 b - Łącz B. (37)
3 09:30-10:15 język polski
4 b - Bożek A. (33)
język angielski
4 b - Pilorz K. (sala komputerowa)
matematyka
4 b - Łącz B. (37)
4 10:25-11:10 język angielski
4 b - Pilorz K. (sala komputerowa)
matematyka
4 b - Łącz B. (33)
religia
4 b - Kulig M. (sala komputerowa)
język polski
4 b - Bożek A. (32)
religia
4 b - Kulig M. (37)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
4 b - Isula J. (sala gimnastyczna)
przyroda
4 b - Fokt A. (33)
wychowanie fizyczne
4 b - Isula J. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
4 b - Isula J. (33)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
4 b - Isula J. (sala gimnastyczna)
matematyka
4 b - Łącz B. (33)
wychowanie fizyczne
4 b - Isula J. (sala gimnastyczna)
muzyka
4 b - Frydel-Ociepka B. (33)
7 13:25-14:10 język polski
4 b - Bożek A. (33)
informatyka
4 bgr2 - Gucwa . (sala komputerowa)
plastyka
4 b - Zawadzka-Adamiak M. (33)
język angielski
4 b - Pilorz K. (33)
8 14:15-15:00 historia
4 b - Biernot G. (33)
przyroda
4 b - Fokt A. (33)
9 15:05-15:50
10 15:55-16:40

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:45-08:30 informatyka
4 cgr1 - Gucwa . (sala komputerowa)
informatyka
4 cgr2 - Gucwa . (sala komputerowa)
matematyka
4 c - Janik M. (32)
muzyka
4 c - Frydel-Ociepka B. (sala komputerowa)
2 08:35-09:20 matematyka
4 c - Janik M. (33)
język angielski
4 c - Pilorz K. (33)
matematyka
4 c - Janik M. (32)
historia
4 c - Biernot G. (sala komputerowa)
3 09:30-10:15 język polski
4 c - Poślednik M. (33)
technika
4 c - Gruchlik J. (sala komputerowa)
przyroda
4 c - Fokt A. (33)
plastyka
4 c - Zawadzka-Adamiak M. (32)
religia
4 crelk - Kulig M. (sala komputerowa)
4 10:25-11:10 zajęcia z wychowawcą
4 c - Poślednik M. (33)
matematyka
4 c - Janik M. (sala komputerowa)
język polski
4 c - Poślednik M. (33)
język polski
4 c - Poślednik M. (32)
język polski
4 c - Poślednik M. (sala komputerowa)
5 11:25-12:10 religia
4 crelk - Kulig M. (33)
religia
4 crele - Dyczek A. (biblioteka)
wychowanie fizyczne
4 c - Isula J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 c - Isula J. (sala gimnastyczna)
przyroda
4 c - Fokt A. (33)
język angielski
4 c - Pilorz K. (sala komputerowa)
6 12:30-13:15 wychowanie fizyczne
4 c - Isula J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 c - Isula J. (sala gimnastyczna)
7 13:25-14:10 język angielski
4 c - Pilorz K. (33)
8 14:15-15:00 język polski
4 c - Poślednik M. (33)
9 15:05-15:50
10 15:55-16:40

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:45-08:30 zajęcia z wychowawcą
5 a - Pilorz K. (37)
język angielski
5 agr2 - Pilorz K. (37)
2 08:35-09:20 religia
5 arelk - Kulig M. (37)
religia
5 arele - Dyczek A. (biblioteka)
język polski
5 a - Poślednik M. (37)
3 09:30-10:15 matematyka
5 a - Janik M. (37)
wychowanie fizyczne
5 awfdz - Isula J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 awfch - Isula J. (sala gimnastyczna)
matematyka
5 a - Janik M. (37)
wychowanie fizyczne
5 awfch - Isula J. (sala gimnastyczna)
4 10:25-11:10 historia i społeczeństwo
5 a - Biernot G. (37)
wychowanie fizyczne
5 awfdz - Isula J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 awfch - Isula J. (sala gimnastyczna)
przyroda
5 a - Spryszak I. (37)
wychowanie fizyczne
5 awfch - Isula J. (sala gimnastyczna)
5 11:25-12:10 język polski
5 a - Poślednik M. (37)
zajęcia komputerowe
5 agr1 - Gucwa . (sala komputerowa)
język angielski
5 agr2 - Pilorz K. (33)
język polski
5 a - Poślednik M. (37)
język polski
5 a - Poślednik M. (37)
język polski
5 a - Poślednik M. (37)
6 12:30-13:15 język angielski
5 agr1 - Pilorz K. (33)
zajęcia komputerowe
5 agr2 - Gucwa . (sala komputerowa)
matematyka
5 a - Janik M. (37)
zajęcia techniczne
5 a - Gruchlik J. (37)
plastyka
5 a - Zawadzka-Adamiak M. (37)
przyroda
5 a - Spryszak I. (37)
7 13:25-14:10 przyroda
5 a - Spryszak I. (37)
historia i społeczeństwo
5 a - Biernot G. (37)
religia
5 arelk - Kulig M. (37)
wychowanie do życia w rodzinie
5 awfch - Kądzioła J. (sala komputerowa)
wychowanie fizyczne
5 awfdz - Isula J. (sala gimnastyczna)
muzyka
5 a - Frydel-Ociepka B. (37)
8 14:15-15:00 język angielski
5 agr2 - Pilorz K. (sala komputerowa)
matematyka
5 a - Janik M. (37)
wychowanie fizyczne
5 awfdz - Isula J. (sala gimnastyczna)
język angielski
5 agr1 - Pilorz K. (37)
9 15:05-15:50 język angielski
5 agr1 - Pilorz K. (37)
10 15:55-16:40

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:45-08:30 zajęcia komputerowe
6 azkomdz - Gucwa . (sala komputerowa)
2 08:35-09:20 przyroda
6 a - Spryszak I. (sala komputerowa)
3 09:30-10:15 wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
język angielski
6 a - Pilorz K. (sala komputerowa)
język polski
6 a - Biernot G. (32)
4 10:25-11:10 wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
język polski
6 a - Biernot G. (32)
5 11:25-12:10 język angielski
6 a - Pilorz K. (sala komputerowa)
zajęcia techniczne
6 a - Gruchlik J. (37)
religia
6 a - Kulig M. (sala komputerowa)
zajęcia z wychowawcą
6 a - Biernot G. (32)
wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 język polski
6 a - Biernot G. (32)
historia i społeczeństwo
6 a - Biernot G. (sala komputerowa)
język polski
6 a - Biernot G. (32)
język polski
6 a - Biernot G. (32)
matematyka
6 a - Sobańska K. (32)
7 13:25-14:10 plastyka
6 a - Zawadzka-Adamiak M. (32)
matematyka
6 a - Sobańska K. (35)
historia i społeczeństwo
6 a - Biernot G. (32)
język polski
6 a - Biernot G. (32)
matematyka
6 a - Sobańska K. (32)
8 14:15-15:00 przyroda
6 a - Spryszak I. (32)
język angielski
6 a - Pilorz K. (35)
muzyka
6 a - Frydel-Ociepka B. (32)
matematyka
6 a - Sobańska K. (32)
religia
6 a - Kulig M. (32)
9 15:05-15:50 matematyka
6 a - Sobańska K. (32)
przyroda
6 a - Spryszak I. (35)
zajęcia komputerowe
6 azkomch - Gucwa . (sala komputerowa)
10 15:55-16:40

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:45-08:30
2 08:35-09:20 zajęcia komputerowe
6 b - Gucwa . (sala komputerowa)
muzyka
6 b - Frydel-Ociepka B. (32)
3 09:30-10:15 wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
6 b - Łaciak B. (32)
religia
6 br.k - Kulig M. (32)
4 10:25-11:10 wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
język polski
6 b - Biernot G. (32)
język polski
6 b - Biernot G. (32)
wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
5 11:25-12:10 plastyka
6 b - Zawadzka-Adamiak M. (32)
historia i społeczeństwo
6 b - Biernot G. (32)
język polski
6 b - Biernot G. (32)
przyroda
6 b - Spryszak I. (sala komputerowa)
wychowanie fizyczne
6 chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 dz - Jurczyk K. (sala gimnastyczna)
6 12:30-13:15 religia
6 br.e - Dyczek A. (biblioteka)
religia
6 br.k - Kulig M. (37)
matematyka
6 b - Sobańska K. (32)
język angielski
6 b - Łaciak B. (sala komputerowa)
matematyka
6 b - Sobańska K. (sala komputerowa)
język angielski
6 b - Łaciak B. (35)
7 13:25-14:10 język polski
6 b - Biernot G. (35)
język angielski
6 b - Łaciak B. (32)
zajęcia techniczne
6 b - Gruchlik J. (35)
matematyka
6 b - Sobańska K. (37)
przyroda
6 b - Spryszak I. (35)
8 14:15-15:00 matematyka
6 b - Sobańska K. (35)
przyroda
6 b - Spryszak I. (32)
historia i społeczeństwo
6 b - Biernot G. (35)
język polski
6 b - Biernot G. (37)
matematyka
6 b - Sobańska K. (35)
9 15:05-15:50 język polski
6 b - Biernot G. (37)
10 15:55-16:40

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:45-08:30 religia
7 a r.e gr. - Dyczek A. (biblioteka)
religia
7 a r.k gr. - Kulig M. (35)
informatyka
7 agr1 - Gucwa . (sala komputerowa)
język angielski
7 agr2 - Łaciak B. (32)
język polski
7 a - Poślednik M. (35)
geografia
7 a - Dimos A. (35)
język niemiecki
7 agr1 - Lanc A. (32)
język angielski
7 agr2 - Łaciak B. (35)
2 08:35-09:20 język angielski
7 agr1 - Łaciak B. (32)
język niemiecki
7 agr2 - Lanc A. (35)
język angielski
7 agr1 - Łaciak B. (32)
informatyka
7 agr2 - Gucwa . (sala komputerowa)
religia
7 a r.k gr. - Kulig M. (35)
historia
7 a - Biernot G. (35)
język angielski
7 agr1 - Łaciak B. (35)
język niemiecki
7 agr2 - Lanc A. (32)
3 09:30-10:15 język niemiecki
7 agr1 - Lanc A. (35)
język angielski
7 agr2 - Łaciak B. (32)
technika
7 7technika - Gruchlik J. (39)
zajęcia z wychowawcą
7 a - Janik M. (35)
muzyka
7 a - Frydel-Ociepka B. (35)
język polski
7 a - Poślednik M. (35)
język polski
7 a - Poślednik M. (35)
4 10:25-11:10 matematyka
7 a - Janik M. (35)
geografia
7 a - Dimos A. (35)
chemia
7 a - Piszczek K. (35)
plastyka
7 a - Zawadzka-Adamiak M. (35)
fizyka
7 a - Piszczek K. (35)
5 11:25-12:10 historia
7 a - Biernot G. (35)
matematyka
7 a - Janik M. (35)
fizyka
7 a - Piszczek K. (35)
matematyka
7 a - Janik M. (35)
chemia
7 a - Piszczek K. (35)
6 12:30-13:15 język polski
7 a - Poślednik M. (35)
język polski
7 a - Poślednik M. (35)
biologia
7 a - Fokt A. (35)
matematyka
7 a - Janik M. (35)
wychowanie fizyczne
7 a wf chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
7 13:25-14:10 wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Isula J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Isula J. (sala gimnastyczna)
biologia
7 a - Fokt A. (35)
wychowanie fizyczne
7 a wf chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
8 14:15-15:00 wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Isula J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf chł - Tyszecki M. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Isula J. (sala gimnastyczna)
technika
7 7technika - Gruchlik J. (39)
Doradztwo zawodowe
7 a - Szcząchor I. (35)
9 15:05-15:50
10 15:55-16:40