Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany różnych dzienników

» Dziennik lekcyjny1b » Dziennik lekcyjny Ia » Dziennik lekcyjny IIIc » Dziennik lekcyjny III b » Dziennik lekcyjny - III a » Dziennik lekcyjny - II a

Dziennik Dziennik lekcyjny1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-08:30
język angielski
Łaciak B. (22)
08:35-09:20
wychowanie fizyczne
Lach U. (sala gimnastyczna)
09:30-12:10
edukacja wczesnoszkolna
Lach U. (22)
07:45-08:30
wychowanie fizyczne
Lach U. (sala gimnastyczna)
08:35-11:10
edukacja wczesnoszkolna
Lach U. (22)
11:25-12:10
język angielski
Łaciak B. (22)
07:45-10:15
edukacja wczesnoszkolna
Lach U. (22)
10:25-11:10
religia
Kądzioła J. (22)
1 b.r.k
07:45-10:15
edukacja wczesnoszkolna
Lach U. (22)
10:25-11:10
religia
Dyczek A. (biblioteka)
1 b.r.e
10:25-11:10
religia
Kądzioła J. (22)
1 b.r.k
07:45-08:30
zajęcia komputerowe
Lach U. (sala komputerowa)
08:35-09:20
wychowanie fizyczne
Lach U. (sala gimnastyczna)
09:30-11:10
edukacja wczesnoszkolna
Lach U. (22)

Dziennik Dziennik lekcyjny Ia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
12:30-15:50
edukacja wczesnoszkolna
Gajewicz E. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
12:30-13:15
język angielski
Łaciak B. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
13:25-15:50
edukacja wczesnoszkolna
Gajewicz E. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
11:25-12:10
język angielski
Łaciak B. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
12:30-14:10
edukacja wczesnoszkolna
Gajewicz E. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
14:15-15:00
religia
Kądzioła J. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
11:25-12:10
religia
Kądzioła J. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
12:30-15:00
edukacja wczesnoszkolna
Gajewicz E. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
15:05-15:50
wychowanie fizyczne
Gajewicz E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
11:25-14:10
edukacja wczesnoszkolna
Gajewicz E. (22) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
14:15-15:00
wychowanie fizyczne
Gajewicz E. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena
15:05-15:50
zajęcia komputerowe
Gajewicz E. (sala komputerowa) Dodatkowi nauczyciele: Steczek Magdalena

Dziennik Dziennik lekcyjny IIIc - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-08:30
wychowanie fizyczne
Biegun U. (sala gimnastyczna)
08:35-11:10
edukacja wczesnoszkolna
Biegun U. (21)
11:25-12:10
język angielski
Łaciak B. (21)
07:45-09:20
edukacja wczesnoszkolna
Biegun U. (21)
09:30-10:15
zajęcia komputerowe
Biegun U. (sala komputerowa)
10:25-11:10
edukacja wczesnoszkolna
Biegun U. (21)
11:25-12:10
wychowanie fizyczne
Biegun U. (sala gimnastyczna)
07:45-08:30
wychowanie fizyczne
Biegun U. (sala gimnastyczna)
08:35-11:10
edukacja wczesnoszkolna
Biegun U. (21)
11:25-12:10
religia
Kądzioła J. (21)
07:45-08:30
religia
Kądzioła J. (21)
08:35-11:10
edukacja wczesnoszkolna
Biegun U. (21)
07:45-10:15
edukacja wczesnoszkolna
Biegun U. (21)
10:25-11:10
język angielski
Łaciak B. (21)

Dziennik Dziennik lekcyjny III b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:25-12:10
religia
Dyczek A. (biblioteka)
3 b.r.e
12:30-13:15
język angielski
Łaciak B. (21)
13:25-15:50
edukacja wczesnoszkolna
Gluza T. (21)
11:25-14:10
edukacja wczesnoszkolna
Gluza T. (21)
14:15-15:00
zajęcia komputerowe
Gluza T. (sala komputerowa)
15:05-15:50
wychowanie fizyczne
Gluza T. (sala gimnastyczna)
12:30-13:15
religia
Kądzioła J. (21)
3 b.r.k
13:25-15:50
edukacja wczesnoszkolna
Gluza T. (21)
11:25-14:10
edukacja wczesnoszkolna
Gluza T. (21)
14:15-15:00
wychowanie fizyczne
Gluza T. (sala gimnastyczna)
15:05-15:50
religia
Kądzioła J. (21)
3 b.r.k
11:25-12:10
język angielski
Łaciak B. (21)
12:30-15:00
edukacja wczesnoszkolna
Gluza T. (21)
15:05-15:50
wychowanie fizyczne
Gluza T. (sala gimnastyczna)

Dziennik Dziennik lekcyjny - III a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:45-10:15
edukacja wczesnoszkolna
Gluza A. (29)
10:25-11:10
język angielski
Łaciak B. (29)
11:25-12:10
religia
Dyczek A. (biblioteka)
3 a r.e.
07:45-10:15
edukacja wczesnoszkolna
Gluza A. (29)
10:25-11:10
język angielski
Łaciak B. (29)
07:45-08:30
edukacja wczesnoszkolna
Gluza A. (29)
08:35-09:20
wychowanie fizyczne
Gluza A. (sala gimnastyczna)
09:30-10:15
religia
Kądzioła J. (29)
3 a r.k.
10:25-12:10
edukacja wczesnoszkolna
Gluza A. (29)
07:45-08:30
wychowanie fizyczne
Gluza A. (sala gimnastyczna)
08:35-09:20
edukacja wczesnoszkolna
Gluza A. (29)
09:30-10:15
religia
Kądzioła J. (29)
3 a r.k.
10:25-12:10
edukacja wczesnoszkolna
Gluza A. (29)
07:45-08:30
wychowanie fizyczne
Gluza A. (sala gimnastyczna)
08:35-09:20
zajęcia komputerowe
Gluza A. (sala komputerowa)
09:30-12:10
edukacja wczesnoszkolna
Gluza A. (29)

Dziennik Dziennik lekcyjny - II a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:30-10:15
religia
Dyczek A. (biblioteka)
2 2a r.e.
11:25-13:15
edukacja wczesnoszkolna
Rychlewska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
13:25-14:10
zajęcia komputerowe
Rychlewska M. (sala komputerowa) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
14:15-15:00
edukacja wczesnoszkolna
Rychlewska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
15:05-15:50
język angielski
Pilorz K. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
10:25-11:10
wychowanie fizyczne
Rychlewska M. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
11:25-12:10
edukacja wczesnoszkolna
Rychlewska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
12:30-13:15
język angielski
Pilorz K. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
13:25-15:00
edukacja wczesnoszkolna
Rychlewska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
12:30-15:00
edukacja wczesnoszkolna
Rychlewska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
15:05-15:50
religia
Kądzioła J. (29)
2 2a r.k. Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
11:25-12:10
wychowanie fizyczne
Rychlewska M. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
12:30-13:15
religia
Kądzioła J. (29)
2 2a r.k. Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
13:25-15:50
edukacja wczesnoszkolna
Rychlewska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
12:30-15:00
edukacja wczesnoszkolna
Rychlewska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa
15:05-15:50
wychowanie fizyczne
Rychlewska M. (sala gimnastyczna) Dodatkowi nauczyciele: Litwin Teresa