Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Podsumowanie dziaalnoci naszego serwisu za 2008 rok
data dodania: Czwartek 15 stycznia 2009

W roku 2008 serwis www.miedzyrzecze.org.pl kontynuowa swoj dziaalno. Gówn cz serwisu cay czas stanowi zamieszczane na bieco informacje i zdjcia z ycia naszej wsi. Dorobilimy si take kilku nowoci. Pierwsz z nich byo uruchomienie Forum dyskusyjnego. Ta ciekawa, a take jak si okazao, nieco kontrowersyjna cz serwisu, dzieli si na:
  • Forum Midzyrzecza, gdzie dyskusje prowadzone s na dowolne tematy, a od pewnego czasu jest to te sposób na zamieszczanie zdj naszej wsi,
  • Forum Samorzdowe, gdzie radni przekazuj informacje i komentarze dotyczce pracy samorzdu lokalnego
  • Forum tematyczne, np. na temat ksiki, a take rozmaitoci
W ostatnich tygodniach grudnia dodane zostay takie elementy jak sondae oraz komentarze. Sondy to krótkie pytania z kilkoma wariantami odpowiedzi, gdzie kady moe "zagosowa", wybierajc jeden z wariantów. Jest to ciekawa forma poznania opinii mieszkaców w wielu sprawach, jednak wyników sond nie naley traktowa zbyt powanie.
Wszystkie zamieszczane w serwisie artykuy i galerie zdj od niedawna mog by komentowane. W ten sposób mieszkacy i gocie mog oceni tre publikacji, doda wasne opinie czy wraenia z imprez, w których uczestniczyli. By dodawa komentarze, najpierw trzeba si zarejestrowa w naszym serwisie.

W roku 2008 znacznie rozszerzya si liczba lokalnych serwisów internetowych w naszym regionie - www.region-info.pl, www.jasienica.com.pl, www.e-ligota.pl.
Publikuj one wiele informacji z naszego regionu, w tym take z Midzyrzecza. Serdecznie dzikuj administratorom tych serwisów za wspóprac.Na koniec kilka sów na temat statystyki ogldalnoci. Bya wysoka, jest jeszcze wysza. W listopadzie 2008 otarlimy si o granic 300 000 wywoa strony gównej w jednym miesicu. Cieszy stae i due zainteresowanie zawartoci naszych stron. To zasuga przede wszystkich tych, którzy te strony na bieco redaguj - szkoy, obu parafii, zarzdu Stowarzyszenia Przyjació Midzyrzecza i innych organizacji, a take tych, którzy je czytaj.

Serdecznie dzikuj wszystkim mieszkacom i gociom za wspóprac w roku 2008. Wszystkich zapraszam do wspópracy w roku biecym.

Leszek Mroczko
Administrator serwisu www.miedzyrzecze.org.pl, 
powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021