Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

SZANOWNI PAŃSTWO,
MIESZKAŃCY MIĘDZYRZECZA.

Jak co roku tradycyjnie w okresie przedświątecznym planowaliśmy odwiedzić mieszkańców Międzyrzecza. Jest to okazja do spotkań, podczas których rozprowadzamy kalendarze i składamy życzenia świąteczne, zbierając środki na działalność statutową naszej jednostki, licząc na Państwa wsparcie naszej działalności służącej niesieniu pomocy potrzebującym. Ten rok będzie niestety inny niż pozostałe.

Ze względu na pandemię COVID-19, Państwa i nasze bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o rezygnacji z rozprowadzania kalendarzy.

Jednostki OSP to stowarzyszenia, które nie mają stałego, płynnego finansowania. Jedyną formą zarobkowania przez nas jest zbieranie funduszy od sponsorów oraz mieszkańców.

Dzięki wsparciu mieszkańców możemy pozyskiwać co raz to nowszy sprzęt do działań ratowniczo - gaśniczych, a o ile działania gaśnicze pozostają na szczęście w mniejszej ilości, tak tych ratowniczych niestety z racji panującej sytuacji znacząco przybywa. Jesteśmy wszędzie tam gdzie jesteśmy potrzebni. Poświęcamy swój wolny czas na tą społeczną służbę po to abyście Państwo czuli się bezpiecznie. Nasza działalność społeczna to też szkolenia, kursy, to edukacja społeczna. Duży nacisk kładziemy na wyszkolenie najmłodszych druhów, którzy są przyszłością naszej organizacji.

Aby realizować w pełni naszą działalność statutową, a więc naszą społeczną misję, potrzebujemy Państwa wsparcia. Pieniądze, które otrzymujemy od Państwa, przeznaczamy na edukację druhów, partycypujemy w kosztach zakupu umundurowania bojowego i sprzętu, zakupujemy środki czystości do remizy. Jesteśmy jedyną jednostką w gminie Jasienica, której remiza jest własnością stowarzyszenia, i na nas ciąży obowiązek utrzymanie i remont obiektu.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu Górnym, prosząc o wpłatę na nasze konto

Konto bankowe: BS Jasienica 89 8117 0003 0000 0273 2000 0010

Dziękujemy wszystkim którzy wsparli naszą jednostkę w roku 2020, bez Was nie  stać nas byłoby na realizację  wielu inwestycji. 


„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”

                                                                                          

Za Zarząd

dh. Krzysztof Wieczerzak

Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej

w Międzyrzeczu Górnym


 

 

powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021