Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Sesja Rady Gminy w 'Chacie MIĘDZYRZECZE'
data dodania: Piątek 28 grudnia 2007

W dniu 28 grudnia 2007 roku w 'Chacie Międzyrzecze' miała miejsce ostatnia w tym roku sesja Rady Gminy Jasienica. Oprócz radnych uczestniczyli w niej zaproszeni goście - poseł na Sejm RP Stanisław Szwed, ks. kan. Alojzy Oleksik - proboszcz parafii katolickiej w Jasienicy, nadinspektor Wojciech Kozłowski - komendant Policji w Jaworzu, przedstawiciele Związku Łowieckiego 'Ślepowron', wójt gminy Jasienica Janusz Pierzyna, jego zastępca Krzysztof Wieczerzak oraz kierownicy poszczególnych referatów urzędu gminy oraz sołtysi wszystkich sołectw naszej gminy.

W trakcie sesji przyjęto m.in. budżet gminy na rok 2008 a także wręczono wiązankę kwiatów ks. kan. Alojzemu Oleksik, nominowanemu z gminy Jasienica do nagrody ks. Józefa Londzina. Przedstawiciele Związku Łowieckiego 'Ślepowron' wręczyli odznaczenia związkowe wójtowi i przewodniczącemu Rady Gminy.

Po zakończeniu sesji miało miejsce spotkanie wszystkich jej uczestników przy kominku, w sympatycznej i miłej atmosferze naszej chaty. Tu radni złożyli sobie życzenia noworoczne a z okazji przypadającego właśnie święta Tomasza gromkim 'Sto Lat' pogratulowali naszemu radnemu Tomaszowi Osuchowi w dniu jego święta.

Na zakończenie spotkania, które przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze radny Leszek Mroczko podziękował Radzie Sołeckiej Międzyrzecza Górnego oraz naszemu Kołu Gospodyń Wiejskich za przygotowanie smacznego poczęstunku oraz chaty na przyjęcioe miłych gości. Radni gromkimi brawami dołączyli się do tych podziękowań.

powrót
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015