Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Ogłoszenia Parafialne 01.09.2019
data dodania: Poniedziałek 2 wrze¶nia 2019

 

11 Niedziela po Trójcy Świętej 01.09.2019


Tekst: Ew. Mateusza 21, 28-32  ks. Andrzej Dyczek
 

„Bóg pysznym się sprzeciwia,
a pokornym łaskę daje”. 
                                                               I Piotra 5,5
1.Porządek nabożeństw:
    08.09.2019 – 12 Niedziela po Trójcy Świętej -
                   Mazańcowice 8:30; 
                   Międzyrzecze 10:00;

2. Zajęcia w tygodniu:
- w czwartek próba chóru Allegro o 18:00;
- w czwartek próba chóru o 19:00,
- w sobotę Spotkanie Młodzieży o 17:00,


3. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cieszynie zaprasza na 38 Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła w Bażanowicach. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszła niedzielę (08.09) o g. 10:00. Słowem Bożym służyć będą ks. Marek Michalik z Wisły Czarne i ks. Tymoteusz Bujok z CME. Poranek Pieśni o godz. 8:30.
 
 
4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Białej zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła w Szczyrku Salmopolu. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszła niedzielę (08.09) o g. 11:00. Kazanie wygłosi ks. bp Marek Izdebski z Kościoła Ewangelicko-Reformowanego. Wystąpi też chór dzwonków z Zelowa.
 
 
5. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Drogomyślu zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła Zmartwychwstania Pańskiego w Pruchnej. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszła niedzielę (08.09) o g. 10:00. Kazanie wygłosi ks. Wojciech Froehlich ze Słupska.
 
 
6. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wieszczęta- Kowale zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła Pojednania. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszła niedzielę (08.09) o g. 10:00. Kazanie wygłosi ks. bp. Waldemar Pytel, zwierzchnik Diecezji Wrocławskiej.
 
7. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Czechowicach Dziedzicach zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszła niedzielę (08.09) o g. 9:00. Kazanie wygłosi ks. Andrzej Dyczek z Międzyrzecza. Nabożeństwo z udziałem chóru parafialnego z Międzyrzecza.
  
 
8. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Goleszowie zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła w Lesznej Górnej. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszła niedzielę (08.09) o g. 10:30. Kazanie wygłosi ks. Bogusław Cichy z Chorzowa.
 
 
 
9.Dzisiaj nasze nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą. Będziemy też zbierać ofiarę na Fundusz Stypendialny im. Marcina Lutra. Za każdy dar- dziękujemy. Jest to nabożeństwo połączone z rozpoczęciem roku szkolnego.
   Po nabożeństwie bardzo proszę rodziców uczniów szkół średnich o krótkie spotkanie. Będę bardzo wdzięczny. Można tez już zakupić podręczniki z religii dla dzieci i jeśli są jakieś pytania to się spotkać
 
10. W sobotę odbędzie się u nas w Międzyrzeczu o godz. 17:00- spotkanie młodzieży 5 parafii: z Bielska, Starego Bielska, Białej, Jaworza i Międzyrzecza. Gościem specjalnym będzie ks. Rafał Bukowiecki z Czeskiego Cieszyna. Serdecznie zapraszam młodzież na to spotkanie. Jeśli ktoś mógłby upiec ciasto to będziemy bardzo wdzięczni.
 
11. Trwają prace remontowe organ, które prowadzi firma organmistrzowska Bałchan z Wapienicy. Przybywają nam po remoncie kolejne głosy w szafie tylnej.
 
12. Mamy osobę, która pragnie wesprzeć nas finansowo na wykonanie nowego ogrodzenia na cmentarzu, ale zachęca nas, byśmy też jak wcześniej ofiarowali trochę swojego wkładu np. przy rozbiórce starego ogrodzenia. Prace rozpoczęłyby się około 15 września. Dlatego szukamy osób, które pomogłyby w tych pracach.
 
13. Serdecznie zapraszamy młodzież na wyjazd do Suwałk na Ogólnopolski Zjazd Młodzież, który odbędzie się w dniach od 20-22 września. Są druki które, trzeba wypełnić. Będzie organizowany w Diecezji autokar, który będzie zabierać osoby. Koszt przejazdu 90 zł.. Wyjazd w piątek we wczesnych godzinach rannych, przyjazd w nocy z niedzieli na poniedziałek. Termin zgłoszeń do 9 września.
 
14. Związek Emerytów i Rencistów zaprasza swoich członków, które odbędzie się w Chacie Regionalnej w Międzyrzeczu Górnym 7 września o godz. 14:00.
 
15.

 

powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015