Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Ogłoszenia Parafialne 19.05.2019
data dodania: Niedziela 19 maja 2019

 Cantate 19.05.2019


Tekst: Izajasz 12,1-6       ks. Andrzej Dyczek
 

„Śpiewajcie Panu pieśń nową,
bo cuda uczynił”.               
Psalm 98,1
1.Porządek nabożeństw:
  26.05.2019 – V Niedziela po Wielkanocy;
                  Mazańcowice 8:30
                  Międzyrzecze 10:00
 
 

2. Zajęcia w tygodniu:
- w czwartek próba chóru Allegro o 18:00
- w czwartek próba chóru o 19:00
- w piątek Spotkanie Młodzieży o 18:30

 3. Od świąt Wielkanocy do świąt Zesłania Ducha Świętego Kościół prowadzi zbiórkę ofiar na Fundusz Bratniej Pomocy imieniem Gustawa Adolfa.

 

 
4. Parafia w Cieszynie zaprasza na 310 Pamiątkę Założenia i Poświecenia Kościoła Jezusowego w Cieszynie. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (26.05) o godz. 10:00. Słowo Boże wygłosi ks. bp. Adrian Korczago. Po nabożeństwie piknik parafialny, a o godz. 17:00 koncert w wykonaniu Filharmonii Śląskiej.
 
 
5.Parafia Ewangelicko-Augsburska w Drogomyślu zaprasza na 231 Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę(26.05) o godz. 10:00. Kazanie wygłosi ks. bp Marian Niemiec z Katowic. Nabożeństwo z udziałem chóru z Katowic.
 
 
 

6. Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza młodzież na wolontariat podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Szczególnie potrzebna jest pomoc w opiece nad dziećmi podczas popołudniowej ewangelizacji (grupy 3-6 lat i 7-11 lat).
 
7. Dziękuję panom, którzy wczoraj kosili na cmentarzu.

8. Bardzo proszę rodziców tegorocznych konfirmantów o podpis na liście, by zdjęcie konfirmacyjne w Zwiastunie mogło być opisane.

9. Już od 15 lat uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Międzyrzecza włączają się w akcję „Pola Nadziei”, której celem jest zbieranie funduszy na stacjonarne hospicjum w Bielsku-Białej. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli, obiekt został wybudowany i oddany już do użytku, działając od dwóch lat. W hospicjum znajdą pomoc wszyscy potrzebujący mieszkańcy Bielska i okolic, niezależnie od wyznawanego światopoglądu, jednakże fundusze otrzymywane z NFZ na utrzymanie hospicjum, nie pokrywają wszystkich potrzeb. Dlatego też w ramach akcji Pola Nadziei, jest nie tylko uwrażliwianie młodych ludzi na potrzeby starszych, chorych i cierpiących osób, ale także niesienie pomocy innym poprzez zbieranie funduszy na wspieranie ruchu hospicyjnego, a w tym wypadu na pomoc w utrzymaniu bielskiego hospicjum. Przez kilkanaście lat szkoła poprzez prowadzenie różnych akcji zarobkowych, przekazała na ten cel już ponad 20.000 zł. Jedną z nich jest coroczne kwestowanie przez naszych uczniów pod opieką nauczycieli, przy kościołach parafii ewangelicko-augsburskiej i rzymsko-katolickiej w Międzyrzeczu. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie tej akcji, a za wszelką pomoc z serca dziękujemy.
 Koło wolontariatu przy ZSP w Międzyrzeczu

 

 
powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020