Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrót

 

 V Parafialny Turniej Tenisa Stołowego

z okazji 500 lat Reformacji- Międzyrzecze 28.10.2017
 
 
28 paĽdziernika w Parafii Ewangelickiej w Międzyrzeczu zorganizowany został Turniej Tenisa Stołowego który w tym roku został rozegrany po raz pi±ty, a dedykowany jubileuszowi 500 lat Reformacji.
W rozgrywkach wzięło udział 9 zawodników w kategorii seniorów, 6 zawodników w kategorii juniorów oraz 8 par deblowych.
       Turniej rozpocz±ł o godz. 8:00 Słowem Bożym i modlitw± proboszcz parafii ks. Andrzej Dyczek a następnie rozpoczęły się rozgrywki na dwóch stołach rozstawionych w sali chóru parafialnego oraz sali dzieci ze szkółki niedzielnej. Stoły tenisa stołowego użyczone zostały przez Dyrekcję Zespołu Szkolno-Przedszkolnego a przetransportowane przez Pana Andrzeja Lennerta.
W rozgrywkach juniorów udział wzięli: Marek Heller, Dawid Fender, Mirosław Goł±b, Kacper Bathelt, Mikołaj Szafarz oraz Marcel Hozumbek. Po rozegraniu turnieju systemem ,,każdy z każdym” zwycięzcom okazał się Kacper Bathelt który okazał się niepokonanym w każdym meczu. Drugie miejsce zaj±ł Marcel Hozumbek a trzecie Mikołaj Szafarz.
W rozgrywkach seniorów wzięli udział: Szymon Bathelt, Dariusz Fender, Mariusz Fender, Ewelina Hozumbek, Jerzy Szarek, Mateusz Szarek, Łukasz Dyczek, Piotr Fender i Jakub Fender którzy zostali podzieleni na dwie grupy:
Gr. I: Ewelina Hozumbek, Jerzy Szarek, Jakub Fender, Piotr Fender, Szymon Bathelt.
Gr. II: Mariusz Fender, Łukasz Dyczek, Mateusz Szarek, Dariusz Fender.
Po rozegraniu meczy w grupach półfinalistami zostali: Jerzy Szarek i Szymon Bathelt oraz Mariusz Fender i Mateusz Szarek.
W rozegranych półfinałach Mariusz Fender pokonał Szymona Bathelt a Jerzy Szarek zwyciężył Mateusza Szarek.
W meczu o trzecie miejsce Mateusz Szarek wygrał z Szymonem Bathelt.
W meczu finałowym Jerzy Szarek wygrał z Mariuszem Fender i został zwycięzcom V Parafialnego Turnieju Tenisa Stołowego.
W turnieju par deblowych wzięli udział: Dawid i Dariusz Fender, Łukasz i ks. Andrzej Dyczek, Kacper Bathelt i Mariusz Fender, Marcel i Ewelina Hozumbek, Mirosław jr i Mirosław Goł±b, Piotr i Jakub Fender, Marek Heller i Mikołaj Szafarz, Jerzy i Mateusz Szarek. W tych najbardziej emocjonuj±cych rozgrywkach które wyzwalaj± w zawodników dodatkowe mobilizacje i adrenalinę pary podzielono na dwie grupy. W półfinałach para Kacper Bathelt/ Mariusz Fender wygrała z par± Łukasz Dyczek/Andrzej Dyczek a Mateusz Szarek/ Jerzy Szarek zwyciężyli w pojedynku z par± Dawid Fender/Dariusz Fender.
W meczu o trzecie miejsce Łukasz Dyczek/ Andrzej Dyczek zwyciężyli parę Dawid Fender/ Dariusz Fender.
Niezwykle emocjonuj±cy i zacięty był pojedynek finałowy rozegrany pomiędzy par± Kacper Bathelt/ Mariusz Fender a par± Mateusz Szarek/ Jerzy Szarek. Po bardzo wyrównanym meczu zwyciężyli Kacper Bathelt i Mariusz Fender.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali okazałe puchary, a pierwsza trójka zawodników medale i dyplomy. Pozostali zawodnicy otrzymali pami±tkowe dyplomy uczestnictwa.
Turniej zakończył się wczesnym popołudniem.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Międzyrzeczu za użyczenie stołów do rozegrania turnieju.

Mariusz Fender
powrót
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015