Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Ogłoszenia Parafialne 18.06.2017
data dodania: Niedziela 18 czerwca 2017

 I Niedziela po Trójcy Świętej 18.06.2017


Tekst: Ew. Jana 5,39-47        ks. Andrzej Dyczek
„Kto was słucha, mnie słucha,
a kto wami gardzi, mną gardzi ”
Ew. Łukasza 10,16
1.Porządek nabożeństw:
      25.06.2017 – 2 Niedziela po Trójcy Świętej –
              Mazańcowice 8:30
              Międzyrzecze 10:00; 
            22.06.2017- Nabożeństwo na zakończ. roku szkolnego
              Międzyrzecze 17:00
              
2. Zajęcia w tygodniu:
- w czwartek próba chóru Allegro o 18:00
- w czwartek próba chóru o 19:00,

3. Dziękuję wszystkim osobom, które sprzątały kościół, panom, którzy ściągali żyrandole.
W sobotę, chcemy znowu sprzątać. Na Parafii przy stoliku ze Zwiastunami przygotowałem listę  na którą można będzie się wpisać. Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.
 
4. Od czwartku do dzisiaj odbywają się Ewangelickie Dni Kościoła. Jestem wdzięczny wszystkim osobom, które wzięły udział w uroczystościach  na Równicy,  Wiśle, Cieszynie i Bielsku. Od środy do soboty gościliśmy 6 osobową grupę z Zielony Góry. Dziękuję rodzinom, które użyczyły swojej gościnności.
 
5. Dziękuje wszystkim osobom, które pomogły nam w przygotowaniu spotkania z naszymi gośćmi z Lasowic i Zielonej Góry- za upieczenie ciast i za sałatki, państwu Małgorzacie i Czesławowi Mikler, chórowi za pomoc w przygotowaniu.
 
6. Do nabycia zdjęcia z Jubileuszu Konfirmacji- polecamy.
 
7. W miniony Czwartek odbył się 154 Zjazd Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa w Wiśle. Otrzymaliśmy na remont kościoła subwencję w wysokości 30 000,00 zł. W Parafii uzbieraliśmy ofiarę 10 860,00 zł. na fundusz BPGA.
 
8. Bardzo proszę osoby, które mają opłaconą prenumeratę Zwiastuna za I półrocze, o opłacenie 2 półrocza.
 
9. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Świętochłowicach zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w niedzielę 25.06 o g. 10:30. Słowem Bożym służył będzie ks. Andrzej Dyczek. W trakcie nabożeństwa pieśnią usłuży chór z Międzyrzecza. Jeśli ktoś chciałby z nami pojechać- polecam serdecznie, proszę o zgłoszenie w kancelarii.
 

 
10. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cieszynie zaprasza na Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła ap. Piotra i Pawła w Zamarskach. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (25.06) o g. 10:00. Słowem Bożym służył będzie ks. Marek Londzin z Dzięgielowa.
 

 

 
11. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle zaprasza na 179 Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła ap. Piotra i Pawła. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (25.06) o g. 10:00. Słowem Bożym służył będzie ks. prof. Bogusław Milerski rektor Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.
Poranek pieśni i muzyki religijnej o godz. 9:00.
 
 
 

12. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Cisownicy zaprasza na 36 Pamiątkę Założenia i Poświęcenia Kościoła Jana Chrzciciela. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (25.06) o g. 10:00. Słowem Bożym służyć będą ks. Vladyslaw Volny jr z Błędowic oraz ks. Łukasz Gaś z Cieszyna. Poranek pieśni i muzyki religijnej o godz. 9:00.
 

 

 
13. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Starym Bielsku zaprasza na Jubileusz 200 Pamiątkę Poświęcenia Placu pod budowę Kościoła. Uroczyste nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę (25.06) o g. 9:30. Słowem Bożym służył będzie zwierzchnik kościoła ks. bp. Jerzy Samiec.
9:00- koncert Orkiestry Diecezjalnej.
Wcześniej w sobotę 24 czerwca- godz. 17:00 koncert zespołu skautów z Poznania, poświęcenie płaskorzeźby upamiętniającej służbę ks. Jerzego Trzanowskiego i wykład profesor Ewy Chojeckiej.
 
 
14. Parafia Ewangelicko – Augsburska w Wiśle Malince i Stowarzyszenie DEOrecordings serdecznie zapraszają na Śniadanie dla kobiet  w Hotelu Gołębiewski w Wiśle,  w  sobotę 1 lipca br. od godz. 9.30 – 14.30. W programie: śniadanie hotelowe,  wykład Barbary Cieślar „Otwarta na przemianę", poruszające świadectwo życia i gość muzyczny: Marta Cienciała z zespołem.  Bilety w cenie 60 zł. do nabycia w kancelarii parafialnej w Wiśle Malince oraz w księgarniach: Apostoła Piotra w Wiśle, Szaron  w Ustroniu, i Warto w Cieszynie
 
powrót
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015