Osiągnięcia sportowe – Jolanta Isula

VIII miejsce dziewcząt w powiatowym czwórboju lekkoatletycznym w Zabrzegu

II miejsce dziewcząt w gminnym czwórboju lekkoatletycznym w Jasienicy

IV miejsce chłopców w gminnym czwórboju lekkoatletycznym w Jasienicy

III miejsce dziewcząt w półfinałach powiatowych w Kaniowie w Mini Piłce Siatkowej

II miejsce w XIII Gminnym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Jasienica

I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców w gminnych zawodach Mini Piłki Siatkowej

V miejsce chłopców i VII miejsce dziewcząt w Turnieju Powiatowym tenisa stołowego

VIII miejsce w szachach w  Eliminacjach Powiatowych

II miejsce w  piłce nożnej w Gminnym Turnieju  „Aktywna Jasienica”,

I, II, III miejsce dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym w  Gminnym Turnieju  „Aktywna Jasienica”,

Konkursy  pozaszkolne

wyróżnienie w kategorii Benjamin klasa 5 - Dawid Malarz - Kangur Matematyczny 2017

wyróżnienie w kategorii Benjamin klasa 6 - Dawid Szarek - Kangur Matematyczny 2017

8 miejsce  i tytuł "Mistrza Logicznego Myślenia" - Maciej Kosiec -kl. 3c - Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

10 miejsce  i tytuł "Mistrza Logicznego Myślenia" - Marcelina Heller -kl. 6 - Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

15 miejsce  i tytuł "Eksperta Logicznego Myślenia" - Dawid Malarz- kl. 5b i Wiktoria Szczygieł - kl.6 - Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

I miejsce zdobył Bartłomiej Sygut w XI Gminnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej " Poznajemy Europę"

III miejsce zdobyła Kinga Jasiewicz w XIV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych

III miejsce zdobyła Martyna Rubis w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

II miejsce zajęła Angelika Mitoraj w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

I miejsce zdobył Kacper Wróbel w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

wyróżnienie otrzymali: Paweł Zemanek, Mateusz Mrzyk, Kacper Huculak, Dawid Szarek, Anna Huculak i Michał Łękawa w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

wyróżnienie otrzymała Angelika Mitoraj w Konkursie Fotograficznym "Zobaczyć przez mgłę" przeprowadzonym w ramach XXIV "Tygodnia Ziemi" w Zabrzu

certyfikat dla ZSP w Międzyrzeczu za udział w programie "Bezpieczny Pies Bezpieczne Dziecko"

I miejsce drużynowo oraz I miejsce dla Oliwii Mrzyk w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega  pożarom"

III miejsce w X Powiatowym Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym " Jestem bezpieczny na drodze"

Arcymistrz Maciej Kosiec, Mistrz Dawid Szarek - Gminny Konkurs Logicznego Myślenia

I miejsce w kat. zespół, II i III miejsce w kat. soliści - Międzyszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

II miejsce dla zespołu z kl. II w składzie Ola Górny, Milenka Konopka, Marysia Dziadek w Konkursie Regionalnym    Piosenki "Śpiewać każdy może" w Knurowie