Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze



Pozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Sukcesy 2015/2016
data dodania: Wtorek 4 października 2016

            Osiągnięcia sportowe – Jolanta Isula

 I miejsce dla reprezentacji chłopców kl. IV i V  w eliminacjach gminnych w VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP,

II miejsce dla reprezentacji chłopców kl. VI i I klasy gimnazjum w eliminacjach gminnych

                     w VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

III miejsce w Gminie Jasienica - Sztafetowe  Biegi  Przełajowe  dziewcząt,

III miejsce w Gminie Jasienica - Sztafetowe  Biegi  Przełajowe  chłopców,

VI miejsce w Gminie Jasienica w piłce nożnej  chłopców,

II miejsce w Gminie Jasienica w tenisie stołowym dziewcząt,

II miejsce w Gminie Jasienica w tenisie stołowym chłopców,

 IV miejsce w Gminie Jasienica w piłce nożnej halowej chłopców o Puchar Wójta,

IV miejsce w Gminie Jasienica w Mini Piłce Siatkowej  dziewcząt,

I miejsce Gminie Jasienica w Mini Piłce Siatkowej  chłopców,

III miejsce w półfinałach powiatowych w Pilce Siatkowej w Czechowicach,

IV miejsce w Gminie Jasienica w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt,

II miejsce w Gminie Jasienica w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców (nie wzięli udziału w zawodach powiatowych ze                               względu na wyjazd na Zieloną Szkołę.

I, II, III miejsce w gminnym turnieju tenisowym „Aktywna Jasienica”,

VI miejsce w zawodach powiatowych w rozgrywkach szachowych.

 

      Ważniejsze osiągnięcia w konkursach

 Konkursy z języka angielskiego ( Katarzyna Pilorz, Beata Twardowska)           

II miejsce dla  Karoliny Strzałkowskiej w IV Gminnym Konkursie Języka Angielskiego,

III miejsce dla Małgorzaty Kosiec w IV Gminnym Konkursie Języka Angielskiego,

II miejsce  dla zespołu z klasy III w IV Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej

 

             Konkursy matematyczne (Magdalena Janik)

wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur” dla Macieja Kosiec, Jakuba Spiesz, Marcina Chrapusty, Piotra Fender i  Małgorzaty Kosiec

Tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia otrzymali: Piotr Fender, Małgorzata Kosiec, Jakub Lis,

Tytuł Laureata w XIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 29 W Bielsku-Białej otrzymali: Marcin Chrapusta, Dawid Malarz, Dawid Szarek

 

Pozaszkolne  konkursy wiedzy  (Grażyna Biernot, Janina Gruchlik, Andrzej Dyczek, Magdalena Janik, Agnieszka Kopczyńska)

  I miejsce dla Bartłomieja Sygut w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej

  II miejsce drużynowo (Marcin Chrapusta, Mikołaj Kaps, Bartłomiej Sygut) w Gminnym Konkursie o Unii Europejskiej

  Finalista Międzynarodowego Konkursu Biblijnego „Jonasz” – Dawid Szarek

  III miejsce  dla Filipa Komendery i Hanny Nachyła w  X Gminnym Konkursie Gwary Śląska Cieszyńskiego w kategorii: występ grupowy.

  III miejsce drużynowo w XIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Gminie Jasienica

  Tytuł „Arcymistrza” dla Macieja Kosiec w Gminnym Konkursie Logicznego Myślenia

  Tytuł „Mistrza” dla Nadii Matlak i Małgorzaty Kosiec w Gminnym Konkursie Logicznego Myślenia

  IV miejsce drużynowo (Fender, Sosna, Moczała, Krutnik) w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej,

 

Konkursy plastyczne (M. Zawadzka-Adamiak)

I miejsce  w kategorii „Fotografia” dla Małgorzaty Kosiec w XII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

III miejsce w kategorii „Rysunek” dla Małgorzaty Kosiec w XII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

  wyróżnienia dla Natalia Sojka, Dominika Wydra, Karoliny Natalia Przygoda, Justyna Krutnik, Amelia Puzoń w XII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”,

wyróżnienie dla Małgorzaty Kosiec w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Śląskie wydobywamy piękno”.

 

Konkursy klas I-III (A.Kopczyńska, U. Lach, E. Gajewicz, M.Rychlewska,A. Gluza,T.Gluza, U.Biegun)

  I miejsce dla klasy III w  Festiwal Piosenki w Knurowie

  I miejsce dla klasy II a w II Multimedialnym Przeglądzie Szkolnych Teatrzyków

  III miejsce dla klasy III w Międzyszkolnym Konkursie Lektur

  II miejsce dla zespołu z klasy II b i II miejsce dla Roksany Bachlaj w Międzyszkolnym Festiwalu  Piosenki Dziecięcej,

  I miejsce dla klasy II c w XIII Gminnym Konkursie Jasełek i Obrzędów Kolędniczych,

  IV miejsce dla drużyny z II klasy i IV miejsce dla drużyn z I klasy w XII Turnieju Sportowym Szkół Podstawowych „Mały Olimpijczyk”,

V miejsce dla klasy II b w Ogólnopolskim konkursie „Zdrowo jem”.

 

powrót
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015