Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Wiarygodna Szkoła w Międzyrzeczu
data dodania: Sobota 21 listopada 2015

Bardzo miłą wiadomością z ostatniego tygodnia jest otrzymanie przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu certyfikatu "Wiarygodna Szkoła". Jak przeczytać można na stronie Urzędu Gminy Jasienica Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Międzyrzeczu dołączyła do Rankingu najlepszych szkół w całym powiecie:

"Wyróżnienie to, szkoła otrzymała ze względu na osiągnięcie wysokich standardów edukacyjnych, ciekawą bazę oraz zapewnianie dzieciom bezpieczeństwa w szkole. Podstawowym kryterium było uzyskanie przez szkołę wysokiego miejsca wśród wszystkich Szkół Podstawowych w całym powiecie w oparciu o wyniki podsumowujące sprawdzian szóstoklasistów opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Program Wiarygodna Szkoła ma na celu wyróżnić najlepsze szkoły w całej Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania, osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom. Program Wiarygodna Szkoła już po raz kolejny ma być drogowskazem dla rodziców i uczniów podczas wyboru szkoły."

Gratulujemy!

Wiarygodna Szkoła

za: www.jasienica.pl

powrót
Komentarze
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:57:10
  ~ rafał ryszka
  Dzięki za odpowiedź
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:55:41
  ~ Mówiący prawdę...
  Monterze, ja bardzo cenię Twoja pracę w tym serwisie, i to że podjąłeś się tego zadania. Poprzedni administrator ustawił poprzeczkę bardzo wysoko, wiec nie dziw się moim oczekiwaniom. Ale przypomnę Ci, że opcja dodawania komentarzy nie funkcjonuje na tym serwisie od początku, lecz została dodana kilka lat temu, i to własnie poprzedni admin podjął decyzję, że będzie można dodać komentarze bez logowania, i nigdy jej nie zmienił. Wiec szkoda, że teraz do tego doszło.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:44:47
  ~ Monter
  Mówiący Prawdę, jeśli pozwolisz ustosunkuję się do Twoich wypowiedzi w odrębnym artykule, oczywiście ograniczę się do opisu zmian w serwisie www, których byłem inicjatorem. Postaram się wytłumaczyć skąd decyzja o zmianach i wyjaśnię kwestie techniczne. Jestem człowiekiem pracującym i posiadającym rodzinę, więc proszę o cierpliwość, nie napiszę wszystkiego dzisiaj. Postaram się to zrobić w ciągu jednego - dwóch dni. Raz jeszcze pozdrawiam.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:42:20
  ~ Mówiący prawdę...
  14. Zapraszam do dyskusji i miłego wieczoru życzę.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:39:22
  ~ Mówiący prawdę...
  13. Zwracam się do członków Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyrzecza, które jest wydawcą serwisu o informację jakie argumenty przekonały ich do zagłosowania za wprowadzeniem obowiązkowego logowania na stronie? Chyba, że głosowania nie było, a decyzję podjął pan prezes osobiści??? Może ktoś się wypowie?
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:35:01
  ~ Mówiący prawdę...
  12. Niejednokrotnie dyskusje w komentarzach były bardzo ciekawe i konstruktywne, a mieszkańcy mogli się swobodnie wypowiadać, mówić o swoich spostrzeżeniach i problemach. A teraz... Zawsze wprowadzenie przymusowego logowania powoduje spadek komentarzy i również tych merytorycznych.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:27:48
  ~ Mówiący prawdę...
  11. 22 listopada 2015 roku wprowadzono w Miedzyrzeczu CENZURĘ!!!
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:27:06
  ~ Mówiący prawdę...
  10. Kolejny przykład: wchodząc na lokalne strony takie jak np: beskidzka24.pl, bielsko.biala.pl, radiobielsko.pl, czecho.pl, jasienica24.pl, mazancowice.net i inne NIE TRZEBA SIĘ LOGOWAĆ. U nas też tak było...
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:23:36
  ~ Mówiący prawdę...
  9. Ale stała się rzecz gorsza. Wprowadzenie obowiązkowego logowania się by dodać komentarz, to bardzo zły ruch. Przecież tu nie chodzi o "hejt", bo tego było na tej stronie na szczęście mało. Chodzi o to, że często wpisywano komentarze krytyczne o pewnych osobach, które nie mogły tego ścierpieć. A były to komentarze krytyczne, ale często słuszne i prawdziwe.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:18:26
  ~ Mówiący prawdę...
  8. Ale wracając do strony. Zmiany są przede wszystkim niedopracowane, bo na przykład nie da się wrócić do starszych artykułów, bo brakuje cyferek na dole. Nie da się zalogować w jednej z opcji, bo pisze że strona nie istnieje, pół strony w dół jest puste itp. Ale to wszystko kwestie techniczne oczywiście. Ale w moim subiektywnym odczuciu zmiany graficzne na stronie głównej nie są dobre.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:13:23
  ~ Mówiący prawdę...
  7. Sytuacja w międzyrzeckiej szkole jest bardzo poważna i zła, przecież rodzice mówią o tym głośno. Placówka jest źle zarządzana, a w gminnym budżecie brak planów na inwestycję w naszą placówkę, bo pieniądze pójdą na szkołę w Jasienicy, a nie na międzyrzecka prowincję. Przykre
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:10:37
  ~ Mówiący prawdę...
  6. Powyżej czytamy, że certyfikat został przyznany za ciekawą bazę - to znaczy za brak auli, i apele na korytarzu? za cisną salę gimnastyczną? czy za to że chłopcy i dziewczyny przepierają się razem na wf, co jest już patologią? Ludzie trochę rozsądku. Błagam, nie publikujcie na tej stronie takich głupot.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:06:52
  ~ Mówiący prawdę...
  Monterze, daj mi skończyć, a do tego tez się odniosę. A tak na marginesie, to cieszę się, że przyznajesz mi rację. Cierpliwości, zaraz się do tego odniosę.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,21:05:07
  ~ Mówiący prawdę...
  5. Podam przykład. Proszę dokładnie przeczytać ten artykuł "Wiarygodna szkoła w Międzyrzeczu". Przecież to jakaś kpina. To nic nie warty papier KUPIONY od prywatnej firmy, spółki zoo, która została założona w 2013 roku i trzepie kasę na głupocie ludzi. Przecież ten tytuł firma ta nadaje odpłatnie. Rodzice się zbuntowali bo w szkole jest syf, a pan wójt odpłatnie załatwił szkole wątpliwy certyfikat? A ten artykuł został bezmyślnie wklejony na stronę międzyrzecza.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,20:59:08
  ~ Monter
  Szanowny Mówiący Prawdę, cieszę się że poświęciłeś kilka chwil na rejestrację. Z Twojego wpisu wnioskuję, że nie do końca zaznajomiłeś się ze zmianami na stronie. Zauważ do której kolumny trafiły artykuły Marcinka. Właśnie dbając o uporządkowanie powstałego "zaśmiecenia", zmieniamy wygląd strony. Nie smuć się wnioskując pochopnie i oceń zmiany za kilka tygodni. Pozdrawiam.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,20:53:50
  ~ Mówiący prawdę...
  4. Do tego wszystkiego strona przestała przedstawiać treści merytoryczne, a stała się jedynie tablicą do kopiowania artykułów z innych stron, lub ewentualnie umieszcza się na niej relacje z imprez. Brak podstawowych informacji o tym jak pracuje nasza rada sołecka czy nasi radni, a przecież chyba zajmują się sprawami dla nas ważnymi. Halo, halo, gdzie jesteście?
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,20:44:07
  ~ Mówiący prawdę...
  3. Nasza szkoła i przedszkole, widząc aktywność Marcinka, również chciały pokazać swoją nie gorszą działalność i zaczęły publikować równie dużo. I powstał na stronie szkolno-przedszkolny misz masz. A "ważne" artykuły się w tym misz maszu potraciły.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,20:40:41
  ~ Mówiący prawdę...
  2. Artykuły nie tylko "zaśmieciły" stronę. Pokazały podział, na dzieci bogatych rodziców, których dzieci chodzą do prywatnego przedszkola i mają same wyjścia i atrakcję, i na dzieci tych mniej bogatych, które chodzą do NASZEGO przedszkola i tych atrakcji mają trochę mniej i ciaśniej w klasach. Ale co tam marketing i promocja są ważniejsze niż uczucia.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,20:36:11
  ~ Mówiący prawdę...
  1. Witam, smutny to widok patrząc na to co dzieje się na stronie międzyrzecza. Przecież wszyscy wiemy od czego zaczęło się dodawanie „artykułów mniej ważnych”. Strona została zalana artykułami prywatnego Przedszkola Marcinek, które robiąc sobie promocję publikowało wszystko, nawet nie wysilając się i pisząc chodźmy jedno zdanie. Na początku można było przynajmniej dodać pod tymi postami komentarz, ale później już nawet tą funkcje wyłączono, bo w kilku komentarzach poproszono o wyhamowanie artykułów prywatnego przedszkola.
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,19:05:14
  ~ Monter
  Wygląd strony zmienił się ponieważ należało oddzielić informacje ważne od mniej ważnych. Stąd podział strony głównej na dwie kolumny. Sposób umieszczania komentarzy ma za zadanie usunięcie wszechogarniającego "hejtu" który nasilił się ostatnimi czasy dość znacznie. Jeśli ktokolwiek zechce napisać kilka słów w komentarzu, poświęci te dwie minuty więcej na rejestrację na forum. Zwłaszcza, że jest to operacja jednorazowa. Pozdrawiam
 • Poniedziałek 23 listopada 2015,18:49:40
  ~ rafał ryszka
  Mam pytanie do administratora dlaczego zmienił się profil strony i sposób dodawania komentarzy
 • Sobota 21 listopada 2015,10:06:58
  ~ Monter
  Miła wiadomość, ale przecież nie zaskoczenie. Pozdrawiam!

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015