Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Kilka tysięcy osób stawiło się wczoraj w na Przystanku ProchOFFnia w Międzyrzeczu Górnym, by posłuchać muzyki. Gwiazdą wieczoru był zespół „Piersi”.

Koncerty mają charakter cykliczny, w tym roku odbyła się trzecia edycja wydarzenia. – Impreza rozpoczęła się kilkunastokilometrową paradą motocykli i zabytkowych samochodów. Na scenie w pierwszej kolejności wystąpiły zespoły muzyczne z naszej okolicy, w tym zwycięzca konkursu kapel, który organizował klub ChaCharnia w Czechowicach-Dziedzicach. Po nich pojawiły się kapele z wieloletnim dorobkiem muzycznym - "Nocna Zmiana Bluesa", "KSU" oraz „Piersi”. W przygotowanie tego wydarzenia zaangażowało się wiele różnych osób, w tym przeszło 150 strażaków z lokalnych OSP – powiedzieli nam Krzysztof Wieczerzak, zastępca Wójta Gminy Jasienica, prezes OSP Międzyrzecze Górne oraz Stanisław Cypcer, wiceprezes OSP Międzyrzecze Górne.

Pomysłodawcą muzycznego przystanku byli forowicze międzyrzeckiego forum. Zaangażowali się w niego także druhowie z OSP Międzyrzecze Górne. Z roku na rok, na terenie dawnego magazynu amunicji spotyka się coraz więcej gości. - W zasadzie jeździmy na zloty motocyklowe w całej Polsce, tu jesteśmy już po raz drugi. Staramy się być wszędzie tam, gdzie przyjeżdżają motocykliści. Przystanek ProchOFFnia jest doskonałą okazją ,by spotkać się z kolegami, znajomymi i posłuchać dobrej muzyki – powiedzieli nam Dorota i Andrzej, para motocyklistów z Czechowic-Dziedzic.

Przystanek ProchOFFnia jest imprezą organizowaną przez OSP Międzyrzecze Górne, Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Rozwoju Gminy Jasienia oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza. Patronat nad imprezą objęli Starosta Bielski, Wójt Gminy Jasienica oraz nasz portal.

Tekst i foto: Mirosław Jamro za www.bielsko.biala.pl

 

 

 

powrót
Komentarze
 • Czwartek 13 sierpnia 2015,17:16:51
  ~ obserwator
  Jak czytam wpisy to myślę że to jest celowo aby skłócić ludzi z Międzyrzecza aby przestali się angażować w ProchOFFnia gdyż to bije wszystkie drogie razem imprezy nic wart w jasienicy pozdrawiam i życzę wiele jeszcze imprez.
 • Czwartek 13 sierpnia 2015,15:34:39
  ~
  Dziękuje wszystkim dzięki którym ta cykliczna impreza się odbywa którzy dla Międzyrzecza zostawiają serce i własne pieniądze oraz dużo dużo pracy Pan Masny Ryszka Cypcer Furczyk Polak oraz nasz przedstawicil w Gminie Wiecerzak zasługują na szczególny szacunek życzę dużo zdrowia oraz wytrwałosci w działaniu.Panowie i panie naprawdę wielki szacunek dla wszystkich ludzi dobrej woli dziękujemy Prochoffnia 2015 pamięta
 • Czwartek 13 sierpnia 2015,07:17:53
  ~
  Witaj Vlado! Szkoda, że nie mogłeś być i sfilmować wydarzenia...
 • Środa 12 sierpnia 2015,22:52:35
  ~ Vlado
  Zgoda buduje,niezgoda rujnuje...przed imprezą awantura,po też...nieładnie
 • Środa 12 sierpnia 2015,22:23:12
  ~
  Gratuluje wspaniałej organizacji i cieszmy się z tego za rok działamy dalej i na 4 edycji jeszcze więcej będzie się działo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Środa 12 sierpnia 2015,22:21:22
  ~
  Witam wszystkich żałuję że nie byłem na imprezie wróciłem dzisiaj z wypoczynku za granicą i patrzę a tu tyle negatywnych komentarzy aż się nie chce tego czytać na pewno była fajna impreza i dużo ludzi pomagało prośba moja taka jak macie jakiś problem to napiszcie jak ludzie z imienia i nazwiska a nie obrażajcie pod jakimiś pseudo imionami
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,23:08:24
  ~ Brawko
  Super impreza! uczestniczyłem już trzeci raz w Przystanku Prochoffnia. Szacun dla organizatorów!
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,22:59:53
  ~
  Są takie zakładki OSP Międzyrzecze Górne i OSP Międzyrzecze Dolne, czy Strażaki i Strażoki nie mogli by sobie tam porozmawiać? Wkleić im trzeba jakiś artykuł i będą mogli pisać ile wejdzie :-)
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,22:15:13
  ~ Monter
  Szanowny panie Bolec. Zostałem wezwany do tablicy więc odpowiedziałem, nie tylko tym razem. Również nie jestem zwolennikiem pisania głupich tekstów i bzdur, ani obrażania kogokolwiek. Organami ścigania nie straszę, tylko oświadczam najzwyczajniej jak jest, a każdy, zaznaczam, każdy pokrzywdzony może skorzystać ze swoich praw. Pozdrawiam.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,21:16:02
  ~ Bolec
  szanowny panie Monter,proszę nie straszyć organami ścigania,gdzie pan jest jak obrażają radę gminy albo wójta? wtedy panu to nie przeszkadza i nie wychodzi pan z takimi przemyśleniami? pieniaczami i trolami wg pana są tylko Ci którzy są przeciwko ZSPM i "wybranymi strażakami" a reszta piszących pozytywne komenty są ok,nie jestem zwolennikiem pisania obraźliwych tekstów i bzdur ale skoro ma tak być to proszę by równie szybko reagował pan w stosunku do wszystkich a nie tylko bliskich sobie.pozdrawiam
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,17:07:04
  ~ Monter
  Szanowna Pani "Zszokowana". Prawda, zastanawiałem się nad wyłączeniem komentarzy nie tylko pod tym artykułem, ale także i pod innymi. Osobiście nie mogę zadecydować o tym jednoosobowo, gdyż nie jestem właścicielem serwisu. Ubolewam nad tym, że nie da się odsunąć od pisania komentarzy pieniaczy i tzw. trolli, które to komentarze nie wnoszą nic konstruktywnego w dyskusję. Z pewnością jednak poddam pod dyskusję Zarządowi Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyrzecza, czy istniejąca forma serwisu www.miedzyrzecze.org.pl powinna zostać zmieniona. Pragnę także dodać, że adresy IP komputerów każdego z Internautów są w systemie rejestrowane i kiedy zajdzie taka konieczność zostaną przekazane na żądanie organom ścigania, które są w stanie dotrzeć do autorów obraźliwych komentarzy. Pozdrawiam.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,16:51:43
  ~ Jola
  Gratulacje i podziękowania za organizację tej wspaniałej imprezy. Byłam 2 raz i jestem pod wrażeniem, organizacja coraz lepsza. Inne OSP powinny brać przykład. Zdegustowana jestem jednak komentarzami. Pranie brudów powinno odbywać się na zebraniach OSP. Jednak pisać anonimowo jest najprościej. Generalnie najwięcej krytykują ci którzy nic od siebie nie dają.Pozdrowienia dla Organizatorów.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,14:48:27
  ~ Zszokowana
  Mam pytanie do administratora strony czy nie uważa, że najwyższa pora wyłączyć komentarze. Jestem rodowitą międzyrzeczanką i bardzo ucieszyłam się ,że powstała strona Międzyrzecze i chętnie ją oglądam i czytam. Od pewnego czasu bierze obrzydzenie co pewna grupa robi aby niszczyć ludzi którzy działają na rzecz Międzyrzecza, obrażani są Pan Wójt i Radni a także inni społecznicy bez których nasza wieś byłaby uboższa i nudna. Ci ludzie poświęcają swój czas, rodziny i pieniądze i jeszcze są obrażani przez warchołów. Na tej stronie są nie tylko relacje z imprez dorosłych ale są także sprawozdania z imprez dziecięcych.JAKI PRZYKŁAD DAJECIE?????????? Siejecie nienawiść a w kościele prawie krzyżem leżycie. A ma pytanie do strażaków....czy pełniąc służbę na Prochownii w sobotę w mundurach mieliście prawo pić alkohol????czy mundur do czegoś zobowiąwuje?????????????byłam i widziałam....
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,14:46:51
  ~ Przyjaciel
  witam Panowie i Panie wstyd mi za osoby ,które z tego forum i strony najpiękniejszego sołectwa w Gminie robią szambo informacyjne i oblewają pomyjami wszystko i wszystkich. O Organizatorach tego wydarzenia można mówić dobrze lub się po prostu nie odzywać jak się nie pomaga lub patrzy z boku pamiętajcie forumowicze tą zasadę .Taką postawą nic nie zbudujemy na przyszłość.Wielki szacunek dla wszystkich organizatorów tych małych i dużych z pieniędzmi i rękami do pracy wszyscy jesteśmy drużyną Prochoffni,czy to się komuś podoba czy nie...Proponuje nie siedzieć przed komputerem i pisać takie teksty, tylko nad wodę schłodzić głowy .Na przyszły rok Perfekt niech zagra... na mnie możecie zawsze liczyć... do zobaczenia
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,13:06:41
  ~
  Zwracał wam już pan Masny uwagę piszcie o imprezie a nie pierzcie swoich brudów!!! bo sami się topicie w swoich problemach ciekawe jak utrzymacię tą strażnice bo bam..........a jak to przeczyta to już wam napewno nic nie pomoże skoro gnoicie każdego kto wam podaje rękę ps. piasać i obrażać to wy potraficie znakomicie( ale nic pozatym) ta opinia dotyczy tych co piszą bo ci co pracują społecznie nie mają czasu zajmować się obrażaniem ludzi co zostawili tu część swojego życia i jakoś o nich nie pamiętacie, jeszcze jedno co do Pana Francuza to powiem krótko nie każda pomoc jest związana z pracą fizyczną i jest finansowo nie wymierna do pracy fizycznej, także szanujcie ludzi bo zachwile zostaniecie tam sami
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,12:34:58
  ~
  Do strażaka że taka remiza stoi to tylko dzięki p.Iskrzyckiemu to on włożył całe serce i czas do tego a trochę rozbudowali strażacy wiem jak było Francuz to mówił chłopy do roboty a on pozaglądał o 19.00 spać a ludzie harowali a po pochwały i oznaczenia pierwszy a wiemy kto z niego robił boccc-hatera bambaryła.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,10:03:50
  ~ bluesmen Rysiek
  Wielkie gratulacje za zorganizowanie udanej imprezy,jestem osobą z okolic Skoczowa i tylko pozazdroscic organizacji notabene byłem 2 raz.Gratuluję organizatorom czapki z głów oraz liczę że za rok będzie dopiero się działo.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,09:27:43
  ~
  Chciałbym również podziękować wszystkim, którzy w ostatnią sobotę pracowali przy imprezie, jak i wszystkim uczestnikom za spokojną i dobrą zabawę. A wszystkich internautów proszę o wyrażanie opinii na temat imprezy, i konstruktywną dyskusję.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,09:26:32
  ~
  Szanowni internauci. W ostatnią sobotę odbyła się III edycja Przystanku ProchOFFnia, imprezy która ma miejsce właśnie dzięki temu, że są ludzie, który społecznie chcą coś zrobić. Jedni stali na parkingach, inni w kuchni, jeszcze inni na bramie, często nawet nie widząc co się na scenie dzieje. Im wszystkim trzeba podziękować. Kolega Stanisław Cypcer miał znaczący wkład w organizację tegorocznej edycji, gdyby nie jego postawa i zaangażowania, prawdopodobnie impreza nie odbyłaby się. Dlatego zwracam się do piszących komentarze z prośbą o bardziej merytoryczną dyskusję.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,08:24:04
  ~
  Taka rada dla strażaków i zarządu z Dolnego nie było Klejnockiego to nie było takiego bydła jak jest teraz na Dolnym ten człowiek myśli że jak otynkował ściane to mu wszystko wolno, dajcie mu władze to zobaczycie jaki wam wypracuje wizerunek,a gdzie są ludzie którzy budowali tą jednostkę np. Pan H. Francuz ten człowiek się tylko musi wstydzić to on ma największy wkład w tej jednostce bo on ją budował a tu przyszedł taki jakiś Klejnocki i myśli kim on to nie jest,kto nie wygodny to go zgnoić gdzie się pokaże tam jest problem czy zarząd tego nie widzi ? wcale się nie dziwie ludziom logicznie myślącym że was omijają szerokim łukiem a my Panie Sławku pańskich rad nie potrzebujemy poradzimy sobie sami u nas na zebraniu też pan pokazał kim pan jest
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,08:20:33
  ~ Marian
  Każdy się napracował aby się impreza udała i to jest ważne było super a że nie było jedynego nieomylnego grubasa to się jeszcze lepiej udałą tak dalej trzymać organizatorzy.
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,07:37:51
  ~ K.S
  Mam prowo wyrazić swoją opinię na każdy temat i jeżeli chodzi o prochownie to nie mam nic sobie do zarzucenia
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,07:06:47
  ~ Basia
  Sławek miej trochę oleju w głowie jak wyście wyglądali ja ochlapusy i ty tu piszesz na czyjś temat napisz coś o sobie i o waszej jednostce
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,00:29:55
  ~ K.S
  Taka rada dla strażaków z górnego nie zapomnicie podziękować panu Stanisławowi za pomoc przy organizowaniu imprezy na piśmie bo inaczej sie może się obrazić na was a jak jest sobie już tym wice prezesem w waszej jednostce to niech sobie już tam zostani z poważaniem klejnocki slawomir podziękowania dla pani z zaplecza które musiały chorować caly wieczór bo im bardziej sie to należy niż panu Stanisławowi czy panu Masnemu
 • Wtorek 11 sierpnia 2015,00:26:07
  ~ Legis
  To chyba wszyscy wiedzą władca Prochoffni
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,23:28:36
  ~ Legis
  A wiem to panie proszę skierować do p Masnego on zapaszał gości a kto to Masny
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,23:22:16
  ~
  A czy ktoś wie czemu nie było gospodarza gminy skoro po jego patronatem robiono ta imprezę ?????
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,23:12:19
  ~
  Jednak nocy było mało, było głośno, było radośnie ;-) Wielkie podziękowania dla organizatorów, super impreza!
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,22:02:56
  ~ uczestnik
  dajcie spokój, cieszcie się, ze cokolwiek macie zorganizowane u siebie,że cokolwiek się dzieje, a co do imprezy to było super i impreza zdecydowanie do powtórzenia... Osoby z organizacji spisały się super, a jak komuś nie pasuje to niech sam się zabierze za organizację takiej masowej imprezy i zobaczymy czy będzie wtedy taki mądry :)
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,21:28:47
  ~ S.C.
  Przede wszystkim ja się do nikogo nie poruwnuje ani nic4dzego od nikogo nie oczekuje żeby była jaśność tylko nie pozwolę na obraźałnie mojej osoby to tyle a co do oczekiwania to my dobrze wiemy kto czego oczekuje......
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,21:08:26
  ~
  Mamy takiego półgłówka co pisze i obraża
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,21:02:06
  ~ jksksajksAH
  Panie Stasiu z całym szacunkiem ale niech się Pan nie PORÓWNUJE z Leszkiem bo był jedynym i niezastąpionym unikatem , a jak chce Pan pomagać to niech Pan to robi. I nie oczekuje za to nie wiadomo czego.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,20:47:30
  ~ Mieszkanka
  Dajcie już spokój temu Cypcerowi bo stracimy na tym wszyscy ten człowiek jak by nie było pomógł nam bardzo dużo i nie zasługuje na tego typu podziękowanie żenada jak można pisać takie oszczerstwa pod adresem ludzi dobrej woli
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,20:03:54
  ~
  Rok 2014 ta sama impreza zero komentarzy dlaczego? Brak Pana Cypcera.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,19:14:08
  ~ Kolega
  W ramach podsumowania trzeba sobie powiedzieć szczerze, że pan Stanisław pracował przy imprezie, znalazł kilku sponsorów. Ale chyba się zagalopował. Bardzo mi się nie podobało jego zachowanie, i to w jaki sposób traktował innych. Byłem świadkiem, jak się odezwał do pani Basi. Przykre to.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,19:00:55
  ~
  Staszku, czy dwa ostatnie wpisy są twoje?
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,14:06:11
  ~
  Popiram wolontariusza ponieważ piszę prawdę wszystkie inicjatywy które wspólnie robiliśmy były wspierane w jakimś stopniu przez Stanisława Cycera a co najważniejsze nigdy tej pomocy nikomu nie odmówił więc szanujmy tego człowieka bo nigdy nie słyszałam takich ciapłych słów na jego temat cytuję jego wypowiedz z jego komentarza także Sławku trochę kultury i szacunku dla naszych władz bo sama byłam świadkiem wygróżek co prawda z boku ale wiem o kim była mowa i z czyich ust wyszła trudno się nie domyśleć kto pisze te same słowa tu padają co szłyszałam ))))))
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,13:37:05
  ~
  Powiem krótko te słowa To słowa naszego Sławka Masnego który podszywa się pod strażaków z M.D. próbując odwrócić uwagę od siebie tak aby zniszczyć ludzi którzy chcą coś zrobić i są niezależni bo jak i jeden tak i drugi są uczciwymi ludzmi i nie potrzebują żadnej promocji tak jak nasz kolega Sławek który za wszelką cenę chce się wypromować czyjimiś kosztem . Jestem członkiem OSP Międzyrzecze Górne od ponad 20 lat i słysząc słowa tego młodego człowieka zastanawiam się czy on nie jest czasem psychicznie chory. - Pytanie do prezesa czy ten człowiek ma ważne badania bo zachowuje się tak jak by ich nie posiadał, napewno będe wnioskował do zarządu o zwołanie w tej sprawie zarządu i wyciągnięcie konsekwęcji w stosunku do Sławka
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,13:05:47
  ~
  Cieniutko w górnym nie ma ludzi myślących że członek z dolnego musi być V-ce prezesem TRAGEDIA-PREZESIE górnego.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,12:38:46
  ~ Wolontariusz
  Biorę udział w każdej inicjatywie w Międzyrzeczu Górnym, od sadzenia drzew poprzez Dożynki, a na ProchOffni kończąc. Jest mi żal, podobnie zresztą jak i blisko dwustu osobom działającym razem bez wynagrodzenia na rzecz Międzyrzecza, że są osoby które chcą zniszczyć naszego ducha pracy i poczucia obowiązku wobec nas samych. Naszej woli do tej pracy nie złamiecie, nie da się tego zrobić ani dziesiątkami komentarzy w internecie. Szkoda tylko, że nie oglądacie się na nas. Nam jest w pewnym sensie przykro, wam powinno być wstyd.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,11:53:29
  ~ wolfren nie anonimowy
  Zapytajcie Marylę o to jak sie działa z panem Stanisławem. I szanowny Stanisławie nie porównuj sie do Leszka, bo on działał dla ludzi, a nie dla swojego biznesu.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,11:28:37
  ~
  Strażok z dolnego plotkuje ze strażokiem z górnego ha,ha,ha. Jesteście wspaniałymi ludźmi służycie nam pomącą. To fajne co robicie, nie psujcie tego! Zły to ptak, który własne gniazdo kale! Pozdrowienia
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,11:09:12
  ~
  Bardzo dziękuję za tych pare ciepłych słow skierowanych pod moim adresem natomiast chcę podkreślić kilka najważniejszych uwag że osba pisząca komentarze jest kompletnie nie zorientowana jeśli chodzi o żekome wyrzucenie czy rezygnację ponieważ ja takiego dokumentu nie składałem i nadal jestem członkiem OSP Międzyrzecze Dolne natomiast co do członkostwa w Międzyrzeczu Górnym to zostałem przyjęty do zarządu w miejsce Sw. pamięci Leszka Mroczko i mam zamiar go godnie reprezentować jako wiceprezes .Dlatego też zwracam uwagę osobą piszącym komentarze jeśli coś piszecie to piszcie ale pierwsze zapoznajcie ze stanem faktycznym a nie zamieszczajcie informacji z plotek poczty pantoflowej bo obrażacie ludzi którzy potrafią coś zrobić .Jeszcze jedna uwaga jesli myślicie że jesteście anonimowi to powiem krótko że NIE natomist ja sobie zadam trudu żeby ustalić autora tych obraźliwych słów bo jak ktoś uważa że jest anonimowy to jest w błędzie z wyrazami szacunku Stanisław Cypcer
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,09:58:28
  ~
  Ja uważam że prezes i v-ce na najsłabsze ogniwa w górnym oni jeszcze jadą na pracy śp Leszka ale to się już pomału kończy zobaczymy za 2- 3 lata wiem co mówią chłopaki z bojówki dobrze że oni się trzymają razem a jak raz powiedzą dość harówy a ktoś inny na tym robi karierę to będzie po sprawie małych chłopków.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,09:47:16
  ~
  Popytaj strażaków z Górnego, kilka dni jest wiceprezesem, a zachowuje sie jak pan i władca. W sobote na prochowni to mi strażacy opowiedzieli wszystko, jak po kilku dniach na nowej funkcji sie Stasiu szarogęsi. Dobrze, że od nas wyleciał.
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,09:24:57
  ~
  Szanowny strażoku nie dorastasz temu człowiekowi nawet do pięt więc więc nie wiem dlaczego się go czepiasz ten człowiek potrafi coś zrobić dla społeczeństwa i jest lubiany w gronie ludzi miejscowych i poza miejscowych. Takich ludzi jak P. Stasiu w Międzyrzeczu Górnym się szanuję a wy macie wiecznie jakieś problemy jak nie do jednostki to do strażaków ale i tak jesteście najlepsi w całej gminie waszą wizytówką jest komentarz tego Strażoka!!!!
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,07:19:26
  ~
  Jak i wielu innym zresztą strażaku z Dolnego. Natomiast koncercik fajny, we wszystkich okolicznych wioskach huczało :D
 • Poniedziałek 10 sierpnia 2015,06:28:23
  ~
  Wiceprezes Cypcer? Śmieszne, tego pana na dopnym nie chcieli, to go Górne przygarneło. A to człowiek co myśli, że jest wielkim panem, a z butów wystaje mu słoma.
 • Niedziela 9 sierpnia 2015,22:06:12
  ~ Uczestnik
  Brawa, brawa, brawa. Była zabawa i się działo i nocy też było mało. Dziękuję.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015