Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrót

W dniu 22.05.2015r. w Filii Gminnego O¶rodka Kultury w Międzyrzeczu Górnym ¶więtowano "Dzień Matki". Dzieci z kółka teatralnego przygotowały spektakl ,z kółka plastycznego wystawę swojej twórczo¶ci.
Natomiast kapela prowadzona przez instruktora Pana Janusza Kobzę dokonała oprawy muzycznej.Wysłuchano wielu utworów okazjonalnych, które wprowadziły wszystkich w ¶wi±teczne klimaty, wręczono Mam± czerwone róże i laurki.Ola Rozmus składała życzenia i czytała wiersze.Natalka Miklar i Julka Krzemek ¶piewały piosenkę, nad której aranżacj± pracowały długo i wytrwale,bo wła¶nie taki trudny utwór chciały same zadedykować wszystkim Mam±.
Pyszny poczęstunek ufundowali: jasienicki G O K oraz Mama Natalki Sojki. Dzieci i rodzice na imprezie bawili się doskonale. Spektakl pod tytułem"Ja¶ i Małgosia w krainie
ba¶ni" przygotowany został przez instruktorkę Pani± Anetę Kubersk±,a scenografi± i kostiumami zajmowała się Bernadeta Łuszczewska-Gruszka.Chatkę z piernika dzieci  budowały i malowały z wielkim zaangażowaniem już od kilku tygodni.Na imprezie jej najmłodsi uczestnicy( tak zwani milusińscy)chodzili po lesie zbierali grzyby,przebierali i siali groch.Finał był taki,że chatka została doszczętnie objedzona z pierników, aż w końcu się zawaliła.Powzięli¶my decyzję że w następnym roku kalendarzowym zorganizujemy "Dzień Mamy i Taty".

powrót
Komentarze
  • Poniedziałek 29 czerwca 2015,23:15:27
    ~ Uczennica
    Do bani to kółko teatralne. To jest takie byle jakie,obciachowe. Aktorzy -no comment Jak juz się co¶ robi to porz±dnie a nie z dupy

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015