Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

 
1 maja odbyo si „wito Kwitncej Jaboni”, zorganizowane ju po raz drugi przez Ochotnicz Stra Poarn w Midzyrzeczu Dolnym.


Uroczysto rozpocza si Msz w. w sadzie pani Zofii Huculak, któr odprawi ks. Witold Grzomba. Nastpnie w uroczystym korowodzie przemaszerowano do amfiteatru mieszczcego si przy boisku sportowym w Midzyrzeczu Dolnym.

Po godzinie 16.00 nastpio uroczyste przywitanie zaproszonych mieszkaców oraz  zaproszonych goci.

Na uroczystoci obecni byli: Posowie na Sejm RP Stanisaw Szwed i Stanisaw Pita, Wicewojewoda lski Mirosaw Szemla, Wicestarosta Powiatu Bielskiego Grzegorz Szetyski, Radni Powiatu Bielskiego Sawomir Masny i Józef Herzyk, Radni Gminy Jasienica Genowefa Kope i Tomasz Osuch, Sotys Midzyrzecza Górnego Maria Guc-Mrzyk, Sotys Midzyrzecza Dolnego Marian Szczyrbowski, byy Radny Sejmiku Województwa lskiego Przemysaw Koperski, by Radn Powiatu Bielskiego Katarzyn Juraszek, Przewodniczcy Federacji Modych Socjaldemokratów na Podbeskidziu Mateusz Wojaczek, Dyrektor Gminnego Orodka Kultury w Jasienicy Agnieszka Bronowska wraz z pracownikami Bernadetta uszczewska-Gruszka, Krzysztof Czader, Mariusz Wysych, Waciciela firmy AUTO-IMPORTER Ireneusz Furczyk, Sadownicy Zofia Huculak z rodzin, Marek Dobija, Stanisaw Hess z on, Tomasz Hess z on.

W czci artystycznej wystpili: Modzieowej Druyny Poarniczej z Midzyrzecza Dolnego, Zespou regionalnego,, DUDOSKI’’, Kapeli góralskiej ,,KONIAKÓW’’, Zespou regionalnego ,, BYSTRZYCA’’ z Czech, Zespó regionalny ,,MIDZYRZECZANIE’’.

Zabaw taneczn do pónych godzin nocnych prowadzi zespó ANDROMEDA


OSP Midzyrzecze Dolne pod przewodnictwem Marii Iskrzyckiej i Grzegorza Hazuki serdecznie dzikuj wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili si do realizacji tego wydarzenia.

Szczególne podzikowania kierujemy do wszystkich straaków, którzy powicili swój cenny czas w przygotowanie i obsug imprezy.

Dzikujemy za przybycie zaproszonym gociom oraz wszystkim uczestnikom festynu!!!

 

powrt
Komentarze
 • Sobota 9 maja 2015,19:48:55
  ~ max
  dziwna ta impreza, ani Masnego ani bodzia, takich guru nie zaprosi-wstyd!!!
 • Sobota 9 maja 2015,17:58:38
  ~ Jontek
  Musiao si uda bo nie byo guru i nie byo wszystko wg niego i w koo tak to moe by a impreza lepsza i wadza 100 zacniejsza ni u niby prezesa w josienicy.
 • Sobota 9 maja 2015,12:55:37
  ~ Danuta
  Fajna impreza podzikowania dla organizatorw w szczeglnoci za wystp dzieciakw nawet posowie byli pod wraeniem jak zauwayam ,ale co tam chyba nie halo bo cay czas si co zmienia w w tekcie i fotografiach

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021