Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrót

„Kandydatki na żony”
data dodania: Pi±tek 10 kwietnia 2015

Gminny O¶rodek Kultury w Jasienicy filia GOK w Międzyrzeczu Górnym „Chata Międzyrzecze” zapraszaj± na przedstawienie Grupy teatralnej - „Theatre club” pt. „Kandydatki na żony” autora Andrzeja Dembończyka pod kierownictwem artystycznym Anety Kuberskiej w Filii GOK w Międzyrzeczu Górnym - 15 kwietnia o godz. 18.00
Kandydatki na żony

powrót
Komentarze
 • Wtorek 14 kwietnia 2015,22:57:36
  ~ Admin
  Przedszkole Marcinek samo moderuje własne artykuły na stronie głównej. Tak± sam± możliwo¶ć maj± wszystkie organizacje i instytucje działaj±ce na terenie Międzyrzecza. Każda z widocznych w menu organizacji ma swoich przedstawicieli posiadaj±cych login i hasło pozwalaj±ce na umieszczanie artykułów w serwisie. Pozdrawiam
 • Wtorek 14 kwietnia 2015,11:48:08
  ~ Zainteresowany
  Szanowny Adminie, przypominam iż zapomina Pan o możliwo¶ci dodawania komentarzy w każdym artykule dotycz±cym przedszkola Marcinek. Nie każdy chce wiedzieć co dzieje się w tym prywatnym przedszkolu - gdzie byli i co robili. Nic dodać nic uj±ć - darmowa reklama na stronie głównej portalu Międzyrzecza!!!
 • Sobota 11 kwietnia 2015,13:35:14
  ~ Admin
  Szanowny Zbulwersowany. Specjalnie dla Pana umożliwiłem pisanie komentarzy pod tym artykułem, choć o wiele lepiej byłoby przyj¶ć na to zebranie i najzwyczajniej mieć odwagę i zabrać głos. Można także pisać na forum w działach specjalnie utworzonych dla sołectw i gminy. Można napisać maila i poinformować Admina o zaistniałym przeoczeniu. Ale można się także natychmiast zbulwersować.
 • Sobota 11 kwietnia 2015,07:51:51
  ~ Zbulwersowany????
  Dlaczego w artykule o zebraniu wiejskim jest zablokowana możliwo¶ć dodawania komentarzy??? Przecież ludzie mogliby tam wpisywać komentarze o sprawach, które trzeba na zebraniu poruszyć. Proszę administratora o wł±czenie tej funkcji.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015