Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

I.Furczyk, J.Pierzyna i T.Tyrc kandydatami na Wójta
data dodania: Sobota 18 października 2014

Wczoraj upłynął termin zgłaszania kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, w związku z wyborami samorządowymi, które odbędą się 16 listopada. W Gminie Jasienica o fotel wójta będzie ubiegać się trzech kandydatów. trzech kandydatów na wójta gminy jasienica

Komitet Wyborczy Prawo-Rodzina-Samorząd zgłosił kandydaturę obecnego wójta Janusza Pierzyny, który pełni urząd od czterech kadencji.

Kandydatem Prawa i Sprawiedliwości jest Ireneusz Furczyk, przedsiębiorca i działacz społeczny związany z klubem Drzewiarz Jasienica.

Komitet Dialog i Porozumienie zgłosił kandydaturę Tomasza Tyrca, ekonomisty, który prowadzi własną działalność gospodarczą.

 

Kandydaci na Urząd Wójta Gminy Jasienica:

Ireneusz Furczyk, zam. Jasienica

Janusz Pierzyna, zam. Jasienica

Tomasz Tyrc, zam. Międzyrzecze Dolne

za www.jasienica24.pl

powrót
Komentarze
 • Wtorek 28 października 2014,12:52:20
  ~
  Lopez- zgadzam się z Tobą ,również oczekuję na debatę z mieszkańcami
 • Poniedziałek 27 października 2014,20:59:57
  ~ mieszkaniec
  Panowie jak tak dalej będziecie się ociągać to z pewnością przekonacie wyborców....czasu jest niewiele. Do roboty, przekonajcie ludzi do siebie.
 • Niedziela 26 października 2014,13:18:59
  ~ lopez
  Myślę że to nie wystarczy :staś:. Program programem lecz nic nie zastąpi publicznej debaty. Na stronach można olać trudne pytania a twarzą w twarz to już jest nie takie proste prawda? "Jaki na wystawie taki na zapleczu" to moje motto więc nie widzę problemu w zorganizowaniu przez kandydatów spotkań publicznych ze swymi wyborcami
 • Piątek 24 października 2014,22:46:21
  ~
  Pojawił się program wyborczy Komitetu Wyborczego Dialog i Porozumienie na stronie dip.jasienica. org.Zainteresowani mogą się z nim zapoznać w zakładce o wyborach 2014. Są też prezentacje kandydatów na radnych
 • Piątek 24 października 2014,21:11:37
  ~ lopez
  Zgadzam się z ;Jasieniczanką;co do ilości kadencji.Sam prezydent RP ma ich tylko dwie. Jeśli chodzi o naszych kandydatów to żaden z nich nie powinien piastować tego stanowiska bo: obecny prezes trochę za bardzo samo stanowi i ma prawie wszystkich w garści zaś pozostali kandydaci poza uśmiechem na fotkach nie reprezentują nic! Żadnych poważnych deklaracji,zobowiązań. O partyjnej przynależności nie wspominam jak i o osobowości tej publicznej jak i prywatnej. Osobiście nie wiem na kogo glosować a pomysłów mi brak.
 • Niedziela 19 października 2014,17:40:31
  ~ Jasieniczanka
  No niestety ale 16 lat to już stanowczo za dużo. Niech się wykaże ktoś inny... . Powinno się zmienić przepisy co do wyborów, max. 2 kadencje i koniec. Pora na nową władze i nowych podwładnych. Wójt Pierzyna zrobił dużo dobrego i to mu trzeba zostawić ( minusy ma każdy ) ale dajmy już mu odpocząć.
 • Niedziela 19 października 2014,15:39:57
  ~ Marcin Mowlik
  Trzymam kciuki za nowych kandydatów trzeba przewietrzyć te stajnię augiasza zmiany są koniecznie szczególnie w naszej Gminie stawiam na 2 ture w tym roku.
 • Niedziela 19 października 2014,15:31:51
  ~ Marek
  Jan racja wyrzucić jego [wpis niezgodny z regulaminem] i nasz grubasek jest [wpis niezgody z regulaminem] mam nadzieję że go ktoś rozliczy w Jaworzu już paszeł pasać barany i patroszyć ryby ma wyrok naszego to samo czeka tylko jeszcze ile narobi zła i zadłuży gminę na 100 lat.
 • Niedziela 19 października 2014,11:21:36
  ~ ozi
  Zgadzam się z Janem!!!
 • Niedziela 19 października 2014,10:15:43
  ~ Jan z dolnego
  Ja bym wolał aby wywalić radnych szkodników pierzyny aby go dobrze rozliczyli za dług 35 mil zrobiony przez głupoty i urojenia jego i jego sługusów do głosowania .
 • Sobota 18 października 2014,22:48:32
  ~ Maria
  A co na to baba z młyna dała zgodę.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015