Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze



Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrót

Sukcesy 2014/2015
data dodania: ¦roda 1 paĽdziernika 2014

 Konkursy pozaszkolne

 XXII Edycja "Mieszkam w Beskidach" - Laureaci Konkursu Międzynarodowego 

     RYSUNEK 9-11 lat

     II miejsce - Wiktoria Szot, Natalia Miklar

    III miejsce - Małgorzata Kosiec

     Wyróżnienie: Jakub Pomper, Jan Nowak, Oliwia Mrzyk, Karolina Wydra

      RYSUNEK 12-14 lat

     Wyróżnienie: Martyna Caputa

      FOTOGRAFIA  9-11 lat

     Wyróżnienie: Karolina Wydra, Justyna Krutnik, Karolina Strzałkowska

     FOTOGRAFIA  12-14 lat

     II miejsce - Emilia Wróbel

  III miejsce dla Agaty Ogrodzkiej w III Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

I miejsce dla  klasy III a pod przewodnictwem p. Aleksandry Gluzy w Przegl±dzie Jasełek

     i  Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy.Więcej...

III miejsce w turnieju minisiatkówki dziewcz±t i chłopców w Jasienicy

I miejsce w gminnym Czwórboju LA chłopców w Jasienicy - skład drużyny: Adrian Kędziora, Adrian

      Kupczak, Oskar  Folek, Arkadiusz Głowiak, Miłosz Mo¶, Łukasz Bem-  chłopcy będ± reprezentowali szkołę na

      zawodach powiatowych

     V miejsce w powiatowym Czwórboju LA chłopców w Zabrzegu

 II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym dla Małgorzaty Kosiec w konkurencji  dziewcz±t z klas IV-VI w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej  pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

 

 

Konkursy szkolne

Szkolny Turniej Recytatorski:

      I miejsce - Kacper Iskrzycki

     II miejsce - Zofia Czarniecka

     Wyróżnienie: Jakub Lis, Agata Ogrodzka, Natalia Wydra, Kinga Lis

 

Sport

    Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcz±t i chłopców

     I miejsce - Marta Janik, Adrian Kędziora

     II miejsce - Patrycja F±ferko, Wojciech Kusztal

     III miejsce - Justyna Krutnik, Jakub Lis

  reprezentowali szkołę na zawodach powiatowych w Ligocie

   Szkolny Turniej Szachowy

     I miejsce - Adrian Kędziora

     II miejsce - Piotr Fender

reprezentowali  szkołę na zawodach powiatowych w Zabrzegu

Festiwal Piosenki Dziecięcej

     I miejsce - zespół z klasy IIIa

     II miejsce - Kinga Jasiewicz kl. IIIa

     III miejsce - Julia Piela kl. II

Szkolny Konkurs o Broniewskim - ilustracja do wiersza Patrona Szkoły

      I miejsce - Justyna Krutnik kl. Vb

     II miejsce - Piotr Fender  kl. Vb

     III miejsce - Jakub Pomper  kl. Vb

     Wyróżnienie: Martyna Frey  kl. Vb

Plastyka

     Szkolna edycja konkursu "Mieszkam w Beskidach"  - wybrano 42 prace

 

¦wietlicowy Konkurs na:

     - ozdoby ¶wi±teczne

     Jakub Dziadek  kl. IIIb  - nagroda

     - ozdobę choinkow±

      Roksana Bachlaj kl. Ic - nagroda

     - najpiękniejszy Dziwo - Ptak

       Amelia Puzoń   kl. Ic

Konkurs na najciekawszy list do ¶w. Mikołaja

     I miejsce - Justyna Kędziora  kl.II

    II miejsce - Weronika Soszka  kl.Ib

    III miejsce - Roksana Bachlaj  kl. Ic


 

powrót
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015