Strona główna
powrót

Wysoka wygrana Gronia w Międzyrzeczu
data dodania: Poniedziałek 25 sierpnia 2014

ks miedzyrzeczeW sobotnim spotkaniu, rozegranym na obiekcie sportowym w Międzyrzeczu, miejscowy KS wysoko przegrał z Groniem Bujaków. Strzelanie w 20. minucie rozpoczął Paweł Kuźnik. Jeszcze w pierwszej odsłonie gry, Smreczek po raz drugi musiał wyciągać piłkę z bramki, tym razem ostatni dotknął ją Jakub Kania. Sześć minut po zmianie stron gospodarze zanotowali kontaktowe trafienie, za sprawą Krzysztofa Stanisławskiego. Goście dość szybko na to zareagowali, w 60. minucie Dawid Śleziak wpisał się na listę strzelców. Dwa kolejne gole padły w odstępie dwóch minut, najpierw piłkę w siatce ulokował Kuźnik, a wynik na 1:5 ustalił Dariusz Gołba. Groń obecnie plasuje się na miejscu piątym, Międzyrzecze jest siódme.

KS Międzyrzecze 1:5 (0:2) Groń Bujaków