Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrót

Wybory w Jasienicy zdominowane przez dwóch aktorów
data dodania: ¦roda 28 maja 2014

Z opublikowanych przez Państwow± Komisje Wyborcz± wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego wynika niezbicie, że wybory te miały w naszej gminie dwóch głównych aktorów - Stanisława Szweda, który zwyciężył w 12 sołectwach (Bielowicko, Biery, Grodziec, Iłownica, Landek, Rudzica, Łazy, Międzyrzecze Dolne, Międzyrzecze Gorne, Roztropice, ¦więtoszówka, Wieszczęta) oraz Jerzego Buzka, który wygrał w 2 sołectwach (Jasienica, Mazańcowice).

Ł±cznie więcej głosów uzyskał Jerzy Buzek (1335), uzyskuj±c zdecydowan± przewagę zarówno w Jasienicy jak i Mazańcowicach. Stanislaw Szwed (1270 głosów) największ± przewagę uzyskał w Bierach, GrodĽcu, Landeku, Łazach, Rudzicy oraz Roztropicach. Najbardziej wyrównany wynik padł w Międzyrzeczu Górnym oraz Międzyrzeczu Dolnym, gdzie minimalnie wygrał Stanisław Szwed.

Pozostali kandydaci we wszystkich sołectwach uzyskali niewielkie liczby głosów, znacznie mniejsze od dwóch głównych aktorów tych wyborów w naszej gminie.

Opracował: LeM

 

powrót
Komentarze
 • Poniedziałek 2 czerwca 2014,18:20:53
  ~
  wie¶ mała? a bo co Jasienica to Warszawka? w takim razie Kraków i małopolskie to też wie¶ bo tam z duż± przewag± wygrywa PiS... tylko Warszawka głosuje na postęp i technologie których nie widać... a swoj± drog± zapomniałe¶ dodać że Buzek był tajnym agentem Służb Bezpieczeństwa w czasach PRL-u... no i nie roz¶mieszaj mnie że robi co¶ dla Polski i ¶l±ska... Unia Europejska= zwi±zek socjalistycznych republik zachodnich, a konkretnie to Niemiec... a Buzek w tej Unii to taka sama marionetka jak Tusk w nie-Rz±dzie... ps. "fakt że meduza przeżyła 650 mln lat bez mózgu daję nadzieję wielu wyborcom" szczególnie z gigantycznych wsi, wręcz metropolii :D
 • Czwartek 29 maja 2014,17:35:01
  ~ wyborca
  Jedyne co naszemu wychodzi to zdjęcia poza tym to marnota.
 • ¦roda 28 maja 2014,22:24:47
  ~
  Czyli wie¶ mała głosowała na karierowicza a nie człowieka co my¶li i pracuje do Polski i ¦l±ska.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015