Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

W dniu 26 padziernika 2013 roku w "Chacie Midzyrzecze" odbyo si Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjació Midzyrzecza. Byo to zebranie sprawozdawcze, podczas którego prezes SPM Krzysztof Wieczerzak przedstawi sprawozdanie Zarzdu z dziaalnoci Stowarzyszenia w roku 2012 oraz do 30.09.2013, skarbnik Tomasz Osuch zaprezentowa sprawozdanie finansowe a czlonek Komisji Rewizyjnej Ewa Beru sprawozdanie z dziaania tej komisji. Plan pracy na lata 2013 i 2014 przedstawi prezes SPM.

W trakcie dyskusji informacje na temat realizacji projektów (grantów) gminnych i unijnych przedstawi wiceprezes Leszek Mroczko, natomiast informacje na temat trwajcych konkursów fotograficznych wiceprezes ks. Witold Grzomba. Informcje na temat przygotowa do Biesiady Andrzejkowej przedstawi czonek zarzdu Bogdan Madok.

W dyskusji Sawomir Masny przedstawi kwestie zwizane z organizacj impezy "Przystanek ProchOFFnia". Dzikujc czonkom stowarzyszenia za wspóorganizacj pierwszej edycji tej imprezy, która miaa miejsce w dniu 27 lipca br. podda pod dyskusj kwestie uczestnictwa SPM w organizacji drugiej i kolejnych jej edycji. Po dyskusji czlonkowie jednogonie podjli uchwa o przystpieniu do organizacji tej imprezy w roli wspóorganizatora.

W kolejnym wystpieniu Józef Herzyk przedstawi moliwoci wspópracy SPM z Polskim Komitetem Pomocy Spoecznej, w tym moliwo organizacji kiermaszy dla mieszkaców, we wspópracy z tym komitetem. Kwesti organizacji takich kiermaszy zajmie si Zarzd SPM.

Zabierajc gos Stanisaw Szwed zaproponowa ograniczenie liczby imprez organizowanych przez SPM i skupienie si na jednej wiodcej imprezie w roku.

Po dyskusji Zebranie przyjo wszystkie sprawozdania oraz plan pracy na rok 2013 i 2014, jednoczenie udzielajc absolutorium Zarzdowi SPM.

Na zakoczenie czci oficjalnej Prezes SPM odczyta podzikowania dla czonków Stowarzyszenia za wspóln organizacj imprezy "Powrót do przeszoci", która odbya si na Starej Prochowni w dniu 21 wrzenia 2013 roku, przesane przez Prezesa Lokalnej Grupy Dziaania "Ziemia Bielska" .

Po czci oficjalnej by równie czas na rozmowy i spotkania przy kawie oraz  poczstunku, przygotowanym przez pani Ann Zipser oraz czonkinie Koa Gospody Wiejskich Midzyrzecza Górnego, za co Zarzd SPM skada serdeczne podzikowania.

LeM

powrt
Komentarze
 • Poniedziałek 11 listopada 2013,10:01:05
  ~ Polak
  PiS to sekta rzdzona przez psychola jarka ale nie ma si co dziwi jak wie co zrobi w Smolesku to musi zwariowa a z piknikiem na pl Chrobrego w taki dzie to tylko mogli robi psychole i wrg Polski i kocioa a wic wiadomo komu powiedzie dzikuje karierowicze nieroby.
 • Niedziela 10 listopada 2013,21:39:11
  ~ obywatel
  Z samego rana 28 padziernika dotara do nas bardzo smutna wiadomo o mierci premiera Tadeusza Mazowieckiego, pierwszego premiera Rzeczypospolitej, i kilka godzin pniej PiS w tym samym dniu na bielskim Placu Chrobrego zrobi wielki piknik z pomnikiem premiera Tuska. Pan Szwed sta na czele tego przedsiwzicia. To straszne, bez komentarza...
 • Niedziela 10 listopada 2013,21:01:10
  ~ obserwator
  Czy p.Szwed ju nie moe obskoczy wszystkich imprez daby sobie spokj tak czy tak adnego efektu jego pracy a drugie niech PKSP i AA pilnuj swoich ludzi a nie dyskutuj i robi miech.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021