Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

W dniu 16.10.2013r. w Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyrzeczu Górnym odbyło się spotkanie z członkiem Bielskiego Klubu Seniorów Lotnictwa podpułkownikiem Mieczysławem Herzykiem pilotem, który jest laureatem prestiżowej nagrody "Błękitne Skrzydła", nadanej przez kapitułę KRAJOWEJ RADY LOTNICTWA I SKRZYDLATEJ POLSKI. Imprezę zaszczyciło swoją obecnością kilkunastu pilotów.

Obecni także byli członkowie kółka lotniczego oraz goście zainteresowani historią beskidzkiego lotnictwa. Na imprezie major
Tadeusz Ćwik, opiekun kółka lotniczego działającego w Filii G O K w Międzyrzeczu Górnym otrzymał podziękowanie za dwuletnią bezinteresowną pracę z młodzieżą. Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy na jego ręce przekazał w ramach podziękowania obraz olejny autorstwa Stanisława Gawlasa w Jasienicy członka Grupy Twórczej "Barwa".

W programie spotkania kółko teatralne działające w Filii G O K w Międzyrzeczu Górnym zaprezentowało inscenizację pod tytułem "Historia miłosna Zbyszka z Bogdańca i Danuśki".

BŁG

powrót
Komentarze
  • Niedziela 6 lipca 2014,08:39:53
    ~
    Witam Nazywam się Jurek Górzyński i mieszkam w Lubinie koło Legnicy. Mój nr. gg 1467466 i email jmg111@wp.pl .Poszukuję kontaktu z mjr. Tadeuszem Ćwikiem który mieszka w Międzyrzeczu Dolnym koło Bielska B. Udziela się społecznie prowadząc klub modelarstwa lotniczego w Chacie Międzyrzecze. Jest też założycielem tego klubu. Tą droga dzięki Twojej uprzejmości być może uda mi się nawiązać zerwany przed laty kontakt. Jestem pewien że Pan Ćwik też by się bardzo ucieszył. Liczę że w końcu trafię na osobę która go zna i będzie mogła pomóc mi w odnalezieniu przyjaciela. Z góry przepraszam za ewentualny kłopot. Pozdrawiam Jerzy Michał Górzyński.
  • Niedziela 3 listopada 2013,09:22:29
    ~ leszekP
    Witam.Cieszę się bardzo,że natrafiłem na tę stronę,szukając Pana Herzyka,z którym pracowałem przez kilka ładnychlat w 32PLRTiA w Sochacewie.Mam nadzieję,ze cieszy sięPan dobrym zdrowiem.Z szacunkiem-Leszek Przondo P.S:Pańskie nazwisko pada w pozytywnym kontekscie w książce ś.p. Wacława Króla "Za sterami odrzutowca".

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015