Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Zaproszenie na Rodzinny Piknik Sportowy
data dodania: Środa 28 sierpnia 2013

 

powrót
Komentarze
 • Piątek 30 sierpnia 2013,21:46:15
  ~ mieszkaniec
  Mnie niestety ten termin nie odpowiada. Jeżeli wam odpowiada to dobrze i niech tak zostanie.
 • Piątek 30 sierpnia 2013,21:22:16
  ~ esik
  termin jest najlepszy z możliwych wszyscy wrócili z wakacji są w domu i mają czas żeby pograć a do rudzicy młodzi lepiej niech nie jadą po co mają patrzeć jak starzy piją na dożynkach
 • Piątek 30 sierpnia 2013,20:58:07
  ~ mieszkaniec
  Ja jestem jak najbardziej za działaniami społecznymi, ale które są dobrze organizowane. Niestety termin, czas zaproszenia, działania na ostatnią chwilę do mnie nie przemawiają. Dlatego będę wtedy grał w Rudzicy, a chętnie też zagrałbym w Międzyrzeczu.
 • Piątek 30 sierpnia 2013,20:10:10
  ~ Ax
  Panie Sławku rób pan swoje tak czy tak grupa pewnego pana tak będzie pana krytykowała za wszystko działa pan na nich jak czerwona płachta na byka pozdrawiam i wiele udanych imprez.
 • Piątek 30 sierpnia 2013,19:16:02
  ~ mieszkaniec
  Panie Sławku, Niestety słabe tłumaczenie. Wydawanie pieniędzy podatników, na działania ad hoc trochę mijają się z celem. Wakacje mają 2 miesiące i to wszystko można normalnie poukładać. Takie jest moje zdanie i mam do tego prawo. Dobre chęci, ale organizacja nawala.
 • Piątek 30 sierpnia 2013,15:27:09
  ~
  Lepiej się bawić ze swoimi znajomymi u nas ile ludzi jedzie do Rudzicy 20 a reszta zostaje w domu na dożynkach gminnych powiatowych to jest tylko do vipów a nie ludu pracy na roli lud się spotyka i bawi właśnie na takich imprezach i bardzo dobrze że robicie i w sobotę bo w niedziele już leje pozdrowienia i udanej zabawy na pewno Was odwiedzę sąsiad za górki.
 • Piątek 30 sierpnia 2013,07:20:31
  ~
  Drogi mieszkańcu nie jest to żadna złośliwość ani celowe działanie. Jak widzisz na plakacie pisze, że impreza jest współfinansowane przez Gminę Jasienica. Napisaliśmy wniosek, dostaliśmy dofinansowanie, a w umowie ustaliliśmy, że zrobimy imprezę w okresie wakacyjnym. Chcieliśmy zrobić imprezę 7 lipca, ale były przygotowania do Przystanku ProchOFFnia, i nie było za bardzo czasu. Później był Piknik Rowerowy i tak się potoczyło, że na powyższą imprezę jedyną datą był 31 sierpnia. Ta data była ustalona już miesiąc temu, ale nie nagłaśnialiśmy jej, ze względu na to, że wcześniej był również turniej w Mazańcowicach. Trochę szkoda, że dwie podobne imprezy nałożyły się na siebie, ale nie było innej możliwości. Życzę udanej imprezy w Rudzicy. Pozdrawiam
 • Czwartek 29 sierpnia 2013,22:40:09
  ~ mieszkaniec
  Ktoś musiał długo myśleć aby zrobić turniej w tym samym czasie co w Rudzicy. Nie rozumiem takiego podejścia. Panowie nie o to chodzi. Myślałem, że spotkamy się na orliku w Rudzicy.
 • Środa 28 sierpnia 2013,21:44:08
  ~ 1111
  a do której ten festyn bedzie trwał jak zaczyna sie tak wczas?

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015