Strona główna
powrót

Szalony mecz
data dodania: Wtorek 14 maja 2013

Czarni Jaworze prowadzili w Międzyrzeczu w pierwszej połowie 3:0, a od 68. minuty 4:1, ale meczu nie wygrali...

Ostatni kwadrans rywalizacji należał bowiem do gospodarzy, którzy zdołali wyrównać. W 75. minucie Mateusza Ferugę pokonał Roman Mikler, a w 85. i 90. Roman Folek. Co ciekawe obaj zawodnicy na placu gry pojawili się w trakcie pierwszej połowy. Dariusz Malchar, szkoleniowiec międzyrzeczan, niezadowolony postaw± swoich podopiecznych, którzy bardzo szybko stracili trzy gole, dokonał dwóch roszad w składzie. Jak się póĽnej okazało, miał nosa do zmian.

Podopieczni Daniela B±ka maj± czego żałować, bowiem zremisowali wygrany mecz. Rozpoczęli z animuszem i po upływie kwadransa prowadzili trzema bramkami. Futbol jest jednak nieprzeiydywalny, o czym zawodnicy obu zespołów mogli się przekonać w minionej kolejce bielskiej A-klasy.

KS Międzyrzecze - Czarni Jaworze 4:4 (1:3)
Bramki: Mikołajczyk (43'), Mikler (75'), Folek (85', 90') - Miagkyj (2'), Walasiński (17'), Sztykiel (20'), Waliczek (68')

Międzyrzecze: Szpałek – Ryszka, Saltarius, Mo¶, Wojtas, Chudzik, Czakon (25' Mikler), Mikołajczyk, Stanisławski (25' Folek), ¦wierkot (80' Stanisławski), Wydra

Czarni: Feruga – Grusiecki, Handzel, Kobza (72' Stronczyński), Duława. Miagky, Gucwa (82' Nowak), Pawluk-Jaszczuk (55' Trybała), Walasiński, Sztykiel, Waliczek (68' Lanc)