Strona główna
powrt

Szalony mecz
data dodania: Wtorek 14 maja 2013

Czarni Jaworze prowadzili w Midzyrzeczu w pierwszej poowie 3:0, a od 68. minuty 4:1, ale meczu nie wygrali...

Ostatni kwadrans rywalizacji nalea bowiem do gospodarzy, którzy zdoali wyrówna. W 75. minucie Mateusza Ferug pokona Roman Mikler, a w 85. i 90. Roman Folek. Co ciekawe obaj zawodnicy na placu gry pojawili si w trakcie pierwszej poowy. Dariusz Malchar, szkoleniowiec midzyrzeczan, niezadowolony postaw swoich podopiecznych, którzy bardzo szybko stracili trzy gole, dokona dwóch roszad w skadzie. Jak si pónej okazao, mia nosa do zmian.

Podopieczni Daniela Bka maj czego aowa, bowiem zremisowali wygrany mecz. Rozpoczli z animuszem i po upywie kwadransa prowadzili trzema bramkami. Futbol jest jednak nieprzeiydywalny, o czym zawodnicy obu zespoów mogli si przekona w minionej kolejce bielskiej A-klasy.

KS Midzyrzecze - Czarni Jaworze 4:4 (1:3)
Bramki: Mikoajczyk (43'), Mikler (75'), Folek (85', 90') - Miagkyj (2'), Walasiski (17'), Sztykiel (20'), Waliczek (68')

Midzyrzecze: Szpaek – Ryszka, Saltarius, Mo, Wojtas, Chudzik, Czakon (25' Mikler), Mikoajczyk, Stanisawski (25' Folek), wierkot (80' Stanisawski), Wydra

Czarni: Feruga – Grusiecki, Handzel, Kobza (72' Stronczyski), Duawa. Miagky, Gucwa (82' Nowak), Pawluk-Jaszczuk (55' Trybaa), Walasiski, Sztykiel, Waliczek (68' Lanc)