Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Stowarzyszenia z Zabrzega i Midzyrzecza laureatami III edycji Konkursu 'LEADER - razem moemy wicej'!
data dodania: Sobota 23 marca 2013

Stowarzyszenie "Przyjazny Zabrzeg im. ks. Józefa Londzina" oraz Stowarzyszenie Przyjació Midzyrzecza zostay laureatami trzeciej edycji konkursu dla organizacji pozarzdowych „LEADER – razem moemy wicej” na najciekawsz inicjatyw aktywizujc i integrujc mieszkaców obszaru LGD Ziemia Bielska.

Jak informuje organizator konkursu - Lokalna Grupa Dziaania "Ziemia Bielska" w tegorocznej edycji spyno wiele ciekawych i innowacyjnych pomysów odznaczajcych si zrozumieniem zaoe i celu konkursu. Do realizacji, zgodnie z regulaminem konkursu, zostay wybrane dwa projekty, które w ocenie ekspertów uzyskay najwysz punktacj. S to:

„Rodzinne Piknikowanie przy Ekranie” Stowarzyszenia „Przyjazny Zabrzeg”
„Jak to dawniej bywao…” Stowarzyszenia Przyjació Midzyrzecza
  

Realizacja zwyciskich projektów nastpi w okresie czerwiec – grudzie 2013. Koszty niezbdne do realizacji (przewidziany budet 25.000z na kady z projektów) zostan pokryte przez LGD Ziemia Bielska. 

W poprzednich dwóch edycjach tego konkursu zwycizcami byo Stowarzyszenie Mioników Sztuki z Jaworza,  które w dniu 30.09.2011 r. zrealizowao inicjatyw  pt. „Dziaanie na polanie”, oraz Gminne Koo Pszczelarzy z Porbki, które w dniu 15.07.2012 r. zrealizowao inicjatyw pt. „Cud miód”.  

Szczegóy dotyczce ostatecznego ksztatu realizacji projektów zostan ustalone pomidzy zwyciskimi organizacjami a LGD w ramach umowy partnerskiej.

Wyniki konkursu na stronie LGD Ziemia Bielska


Projekt „Jak to dawniej bywao…” Stowarzyszenia Przyjació Midzyrzecza bdzie realizowany w Midzyrzeczu w miesicach letnich w partnerstwie z LGD Ziemia Bielska oraz we wspópracy z innymi midzyrzeckimi organizacjami. O terminie oraz szczegóowym programie imprezy bdziemy informowa na bieco m.in. w serwisie internetowym Midzyrzecza oraz na plakatach.

LeM

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020