Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
  • 17 listopada  Janusz

    alert(‘test’)
  • 14 listopada  23

    alert("12312312321312")
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Stowarzyszenia z Zabrzega i Międzyrzecza laureatami III edycji Konkursu 'LEADER - razem możemy więcej'!
data dodania: Sobota 23 marca 2013

Stowarzyszenie "Przyjazny Zabrzeg im. ks. Józefa Londzina" oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza zostały laureatami trzeciej edycji konkursu dla organizacji pozarządowych „LEADER – razem możemy więcej” na najciekawszą inicjatywę aktywizującą i integrującą mieszkańców obszaru LGD Ziemia Bielska.

Jak informuje organizator konkursu - Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska" w tegorocznej edycji spłynęło wiele ciekawych i innowacyjnych pomysłów odznaczających się zrozumieniem założeń i celu konkursu. Do realizacji, zgodnie z regulaminem konkursu, zostały wybrane dwa projekty, które w ocenie ekspertów uzyskały najwyższą punktację. Są to:

„Rodzinne Piknikowanie przy Ekranie” Stowarzyszenia „Przyjazny Zabrzeg”
„Jak to dawniej bywało…” Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyrzecza
  

Realizacja zwycięskich projektów nastąpi w okresie czerwiec – grudzień 2013. Koszty niezbędne do realizacji (przewidziany budżet 25.000zł na każdy z projektów) zostaną pokryte przez LGD Ziemia Bielska. 

W poprzednich dwóch edycjach tego konkursu zwycięzcami było Stowarzyszenie Miłośników Sztuki z Jaworza,  które w dniu 30.09.2011 r. zrealizowało inicjatywę  pt. „Działanie na polanie”, oraz Gminne Koło Pszczelarzy z Porąbki, które w dniu 15.07.2012 r. zrealizowało inicjatywę pt. „Cud miód”.  

Szczegóły dotyczące ostatecznego kształtu realizacji projektów zostaną ustalone pomiędzy zwycięskimi organizacjami a LGD w ramach umowy partnerskiej.

Wyniki konkursu na stronie LGD Ziemia Bielska


Projekt „Jak to dawniej bywało…” Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyrzecza będzie realizowany w Międzyrzeczu w miesiącach letnich w partnerstwie z LGD Ziemia Bielska oraz we współpracy z innymi międzyrzeckimi organizacjami. O terminie oraz szczegółowym programie imprezy będziemy informować na bieżąco m.in. w serwisie internetowym Międzyrzecza oraz na plakatach.

LeM

powrót
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015