Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót
Dla wszystkich, którzy interesują się lokalnymi rozgrywkami piłkarskimi od dawna wiadomo było, że decydującym o awansie do klasy A może być niedzielny mecz z wiceliderem - Beskidem Godziszka.

Stawka meczu oraz piękna pogoda sprawiły, że na boisku KS Międzyrzecze pojawiło się wielu naszych kibiców, przyjechała też liczna reprezentacja sympatyków drużyny z Godziszki.


O samym meczu recenzję napiszą specjaliści od futbolu na stronie klubowej. Dla mnie jako kibica mecz był emocjonujący, choć nie stał na najwyższym poziomie. Widać było, że stawka meczu trochę sparaliżowała obie drużyny. Po początkowym naporze gospodarzy gra nieco "siadła" a obie drużyny próbowały przeprowadzać akcje jednocześnie dość szczelnie zabezpieczając swoją bramkę. W pierwszej połowie gola nie było.


Druga połowa to przewaga optyczna gospodarzy oraz kilka dobrych okazji dla obu drużyn. Więcej szczęścia mieli międzyrzeczanie, strzelając w tym czasie dwie bramki - jedną z karnego a drugą po błędzie bramkarza gości. W ostatnich sekundach meczu goście odpowiedzieli bramką, ustalając wynik meczu na 2:1 dla gospodarzy.

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek międzyrzeczanie są liderem klasy B, mając 4 punkty przewagi nad wiceliderem z Godziszki. Przed nami mecze z Rotuzem Bronów (niedziela 27 maja, godz 17:00) oraz LKS Łodygowice (niedziela 3 czerwca godz. 17:00). Oba na boisku w Międzyrzeczu. Warto już teraz zaplanować sobie wolny czas i kibicować naszym piłkarzom w decydujących o awansie meczach.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z meczu KS Międzyrzecze - Beskid Godziszka, zakończonego zwycięstwem gospodarzy 2 : 1.

LeM

Foto: Leszek Mroczko, Tomasz Osuch

Szczegółowe informacje i komentarze na www.ks.miedzyrzecze.org.pl

powrót
Komentarze
  • Wtorek 29 maja 2012,20:56:59
    ~ fan
    Nic dodać, nic ująć :D

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015