Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

W piątek, 11 maja 2012, w obiekcie przy boisku sportowym w Międzyrzeczu Dolnym odbyło się Walne Zebranie członków KS Międzyrzecze. Miało ono charakter sprawozdawczy i głównie z tej przyczyny nie cieszyło się zapewne zbyt wielkim zainteresowaniem wśród osób zrzeszonych w międzyrzeckim klubie. Oprócz Zarządu i członków KS Międzyrzecze na zebraniu obecni byli zawodnicy zespołów młodzieżowych i seniorskiego, a także Radni Gminy Jasienica z terenu Międzyrzecza: Pani Genowefa Kopeć oraz Panowie Leszek Mroczko i Tomasz Osuch.

Już na początku zebrania, właśnie ze względu na zbyt niską frekwencję jasne okazało się, iż tego dnia niemożliwe będzie przyjęcie nowego statutu, prezentowanego od kilku tygodni na klubowej stronie.

Zebranie rozpoczął Prezes Bogdan Mańdok, który przywitał wszystkich gości i delegatów, a także przedstawił porządek obrad. Nastepnie wybrano przewodniczącego zebrania, którym został Pan Leszek Mroczko oraz powołano Komisję Uchwał i Wnisków w skład, której weszli: Konrad Czarnecki, Patryk Mikołajczyk i Kamil Folek. Kolejnym punktem zebrania było przedstawienie sprawozdań z rocznej działalności klubu. Sprawozdanie ogólne przedstawił Prezes Bogdan Mańdok, sprawozdanie finansowe zaprezentowali Skarbnik – Bogusław Mikołajczyk oraz Wiceprezes Sławomir Masny. Wojciech Sygut – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, zaprezentował jej sprawozdanie za miniony rok pracy klubu. Komisja Rewizyjna nie stwierdziła żadnych uchybień w pracy Zarządu. W punkcie dotyczącym dyskusji nad przedstawionymi sprawozdaniami głos zabrał Pan Leszek Mroczko, który z uznaniem wypowiedział się o tym, co zostało wypracowane przez klub w ostatnim roku oraz życzył dalszych sukcesów sportowych i organizacyjnych. Wszystkie przedstawione sprawozdania zostały jednogłośnie przyjęte przez Walne Zebranie. Również jednogłośnie przyjęto nowe logo, którym nasz klub posługuję się już prawie rok. Na zakończenie ponownie Sławomir Masny przedstawił strategię rozwoju klubu na najbliższe lata, która będzie pewnym planem działania Zarządu realizowanym wspólnie z Radami Sołeckimi. Zakłada ona przede wszystkim rozwój bazy klubowej – ogrodzenie obiektów i płyty boiska, budowę trybuny dla kibiców, budowę boiska treningowego oraz parkingów. Strategia ta spotkała się również z pełną aprobatą wszystkich zgromadzonych na sali. Na koniec Pani Genowefa Kopeć podziękowała za zaproszenie na zebranie i poprosiła wszystkich o pomoc w utrzymaniu całej przestrzeni wraz z obiektami i boiskiem, będącej pod wspólną opieką KS Międzyrzecze oraz Rady Sołeckiej.

Zebranie zakończyło się po niespełna godzinnej dyskusji. Już w przyszłym roku zebranie wyborcze, zatem frekwencja będzie z pewnością wyższa, co pozwoli również zatwierdzić nowy statut KS Międzyrzecze.

Jarosław Pniok

Foto: Tomasz Osuch, Leszek Mroczko

powrót
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015