Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Serwis WWW - zmiany i rozszerzenia
data dodania: ¦roda 16 listopada 2011

Zakoczone zostay prace rozwojowe nad naszym serwisem. Wykonanych zostao wiele udoskonale, wprowadzono te nowe funkcje. Do najwaniejszych nale:

1. dodanie nowych sekcji na stron gówn:

 • Zaproszenia - tutaj publikowa bdziemy anonse i zaproszenia na imprezy w Midzyrzeczu oraz okolicy. Dotychczas informacje te byy publikowane w aktualnociach co powodowao, e do szybko "zjeday" w dó i trudno byo je ledzi.
 • Rankingi: "Ostatnie artykuy", "Najczciej czytane", "Ostatnie komentarze", "Najczciej komentowane". W rankingu "Ostatnie artykuy" wywietlane bd zarówno artykuy pojawiajce si na stronie gównej jak i te, które pojawiaj si tylko w poszczegónych dziaach. Znacznie powinno uatwi to ledzenie nowoci w naszym serwisie. W tworzeniu powyszych zmian wzorowalimy si na dobrych dowiadczeniach serwisu www.mazancowice.net

2. w zwizku ze staym zwikszaniem rozdzielczoci monitorów serwis zosta poszerzony do 950 px. Gwarantuje to poprawne wywietlanie stron na monitorach od rozdzielczoci 1024 px wzwy

3. Zmieniono szat graficzn strony gównej. W miejsce statycznego zdjcia wprowadzono list wielu zdj, które wywietlaj si losowo. W miar pozyskiwania ciekawych nowych zdj lista ta bdzie uzupeniana i aktualizowana. Jest to forma promocji naszej piknej miejscowoci, do czego Stowarzyszenie Przyjació Midzyrzecza przywizuje du wag. W tym miejscu dzikuj wszystkim autorom wykorzystanych w naszym serwisie zdj za ich udostpnienie. 

4. Rozbudowano serwis dotyczcy internetowej obserwacji ptaków o stron powicon obserwacji dokarmiania ptaków w okresie zimowym.

5. Zmienione zostay zasady dodawania komentarzy do artykuów i galerii zdj. W zwizku z tym, e otrzymalimy wiele zgosze, by zrezygnowa z moliwoci dodawania komentarzy tylko przez zarejestrowanych uytkowników forum, postanowilimy zezwoli na dodawanie komentarzy wszystkim uytkownikom serwisu bez koniecznoci rejestracji. Prosimy o aktywne wczenie si do kulturalnej dyskusji. Jednoczenie informuj, e w bazie danych serwisu gromadzone s informacje na temat wszystkich komentarzy, wcznie z IP komputera, z którego komentarz jest wysyany. Dane te s tylko do wiadomoci administratorów serwisu, bd udostpniane jedynie w przypadkach przewidzianych prawem.

6. Przy aktualnociach na stronie gównej wywietlana jest liczba komentarzy dla danego artykuu. Uatwi to ledzenie zmian w dyskusji.

7. Wykonano wiele innych usprawnie, usunite te zostay zauwaone w trakcie pracy serwisu usterki. Serdecznie dzikuj webmasterom oraz grafikom za wysok jako wykonanych prac oraz bardzo dobr wspóprac.

Leszek Mroczko - administrator serwisu www.miedzyrzecze.org.pl

 

powrt
Komentarze
 • Pi±tek 18 listopada 2011,18:31:46
  ~ Antik
  Popieram, strony s czytelniejsze, a zmieniajce si zdjcia po prostu rewelacyjne :)
 • Pi±tek 18 listopada 2011,15:03:35
  ~ maja
  Tak, pikne zmiany:)
 • Pi±tek 18 listopada 2011,00:13:27
  ~ internautka
  Zmiany s bardzo korzystne. Najbardziej podobaj mi si zdjcia u gry, super :D

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021