Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrót

ORLIK 2012 DLA MIĘDZYRZECZA!
data dodania: Pi±tek 1 kwietnia 2011

Jak już informowali¶my, kilka tygodni temu Sejmik Województwa ¦l±skiego przyznał dotacje na budowę kolejnych 30 kompleksów sportowych w ramach programu „Moje Boisko - Orlik 2012". Dotację otrzymała m.in. gmina Jasienica. W zwi±zku z tym, że nasza gmina złożyła cztery wnioski, konieczny był wybór jednej lokalizacji dla nowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego.

Podczas Sesji Rady Gminy w dniu 31 marca 2011 roku Wójt Gminy Jasienica zwrócił się do Rady z zapytaniem o lokalizację tego kompleksu sportowego. Po dyskusji Rada Gminy w głosowaniu wskazała lokalizację "Orlika 2012" przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Międzyrzeczu Górnym.

Jest to dla Międzyrzecza bardzo ważna i radosna wiadomo¶ć. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli tak± wła¶nie decyzję. Dziękujemy Wójtowi Gminy Jasienica oraz Radnym, głosuj±cym za lokalizacj± Orlika w Międzyrzeczu. Dziękujemy również paniom sołtys z Międzyrzecza Górnego i Międzyrzecza Dolnego za przedstawion± argumentację podczas Sesji, wicewójtowi Krzysztofowi Wieczerzak, a także pani dyrektor Władysławie Fedyczkowskiej oraz radnemu Powiatu Bielskiego Sławomirowi Masny za wsparcie starań na rzecz lokalizacji w Międzyrzeczu. Dziękujemy również radnemu Sejmiku ¦l±skiego prof. dr hab. Karolowi Węglarzy za wspieranie na forum Sejmiku oraz w Komisji Budżetu Sejmiku ¦l±skiego przyznania gminie Jasienica trzeciego już kompleksu "Orlik 2012".

Leszek Mroczko, Tomasz Osuch, Genowefa Kopeć

Program „Moje Boisko Orlik 2012” zakłada budowę dwóch boisk sportowych: ze sztuczn± traw± do piłki nożnej oraz wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej. Między boiskami znajduje się budynek sanitarno- szatniowy dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Cało¶ć okalaj± piłkochwyty o wysoko¶ci 400cm. Zespół boisk posiada również sztuczne o¶wietlenie. Tak zaplanowane boisko przeznaczone głównie dla dzieci i młodzieży zapewni możliwo¶ć uprawiania gier sportowych niezależnie od pory dnia czy nocy, przez okres całego roku.

powrót
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015