Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
Międzyrzecze
Pozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Dodaj yczenia, pozdrowienia lub podzikowania dla przyjaci na stron gwn
data dodania: Poniedziałek 30 sierpnia 2010

Od kilku dni w naszym serwisie mona korzysta z nowej usugi - przekazywania pozdrowie, ycze lub podzikowa. Usuga jest przeznaczona dla wszystkich - organizacji spoecznych, mieszkaców jak i goci odwiedzajcych nasz serwis. Usuga jest bezpatna.

Jeli chcesz przekaza yczenia jubileuszowe dziadkom, rodzicom lub rodzestwu, jeli chcesz pozdrowi przyjació mieszkajcych w Midzyrzeczu, jeli chcesz podzikowa za okazane dobre serce, ta usuga jest dla Ciebie. Zapraszamy.

Po otwarciu strony gównej co kilka sekund wywietlana jest kolejna pozycja z listy pozdrowie. Aby przytrzyma na duej aktualne pozdrowienie wystarczy najecha na nie myszk. Aby zatrzyma automatyczne przewijanie naley klikn lewym przyciskiem myszki w niebiesk strzak, ulokowan w dolnej czci boksu z pozdrowieniami.

Krótka instrukcja, jak doda nowe pozdrowienie (yczenie, podzikowanie):

1. Klikamy myszk w napis "dodaj":

2. Wypeniamy formularz:

Naley wypeni wszystkie pola oznaczone gwiazdk. Tre pozdrowie nie moe by wiksza ni 200 znaków (przy stosowaniu grafiki zalecamy nie wicej ni 150 znaków), w treci mona wykorzystywa emotikony.

Naley poda istniejcy WASNY adres e-mail. Na podany adres wysyany jest link aktywacyjny. Bez aktywacji pozdrowienie nie zostanie dodane.

Istnieje moliwo dodania wasnej grafiki.

3. Po wypenieniu wszystkich pól formularza klikamy "Dodaj pozdrowienia". Na podany w formularzu adres e-mail wysyany jest link aktywacyjny. Dopiero po odebraniu tego maila i klikniciu w link dodane pozdrowienie pojawi si na stronie gównej.

4. Dodane pozdrowienia (yczenia, podzikowania) s wywietlane w serwisie przez 10 dni.

Teksty, które nie s pozdrowieniami, yczeniami lub podzikowaniami albo nie s zgodne z netykiet, bd usuwane przez administratora lub moderatorów serwisu. Do nich naley ostateczna decyzja w tej kwestii. 

LeM

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2021