Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

OD 1 PAŹDZIERNIKA MZK NR 52 DO MIĘDZYRZECZA DOLNEGO!!!
data dodania: Piątek 6 sierpnia 2010

Od pana Jarosława Pnioka, mieszkańca Międzyrzecza Dolnego otrzymaliśmy wiadomość następującej treści:

"Pan Leszek Mroczko - administrator serwisu www.miedzyrzecze.org.pl

W związku z prowadzoną akcją zbierania podpisów pod prośbą mieszkańców Międzyrzecza Dolnego i Międzyrzecza Górnego w sprawie przedłużenia linii MZK 52 do MD oraz wprowadzeniem kursów tej linii w weekendy informuję, że w dniu dzisiejszym od pani sołtys MD Marii Iskrzyckiej otrzymałem wiadomość, że Dyrektor MZK Bielsko-Biała pan Krzysztof Knapik poinformował, że od 1 października 2010 linia nr 52 będzie przedłużona do MD.

Dyrektor MZK poinformował również, że (niestety) nie zostały uzgodnione żadne zmiany w sprawie kursowania autobusów tej linii w weekendy.

Bardzo proszę o przekazanie tych informacji mieszkańcom Międzyrzecza.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy podpisali się pod prośbą w tej sprawie.

W związku z tym, że nie zostały rozwiązane wszystkie nasze postulaty, dotyczy to kursowania autobusów w weekendy, postanowiłem kontynuować akcję zbierania podpisów, by wspomóc wójta naszej gminy w negocjacjach z MZK na temat uruchomienia kursów również w soboty i niedziele.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Jarek Pniok"

Spełniając prośbę pana Jarka przekazuję powyższą wiadomość naszym mieszkańcom. Niezmiernie cieszy, że sprawa kursowania linii MZK do Międzyrzecza Dolnego, o którą wraz z radnym Tomaszem Osuch wnioskujemy od samego początku dobiega do finalnie szczęśliwego rozwiązania.

Jak do tej pory wójt nie wydał w tej sprawie oficjalnego komunikatu ani na stronie internetowej gminy ani w dziale "Wójt Gminy Jasienica" w naszym serwisie WWW. Niemniej jednak przyjmujemy informację pani sołtys jako pewną i chętnie ją przekazujemy wszystkim mieszkańcom a szczególnie tym, którzy z tej linii będą korzystać.

Jednocześnie przyłączam się do prośby pana Jarka o podpisywanie petycji w sprawie uruchomienia dodatkowych kursów w weekendy. Doświadczenie z wprowadzaniem linii nr 52 do Międzyrzecza pokazuje, że wspólne działania radnych, rad sołeckich oraz mieszkańców są w tej sprawie potrzebne.

Leszek Mroczko

powrót
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015