Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót

Nowa droga, niecały rok po remoncie ...
data dodania: Środa 12 sierpnia 2009

Rok temu, w lipcu 2008 roku pisaliśmy na temat tragicznego stanu drogi 8a8b, biegnącej wzdłuż "ekspresówki" od ulicy Strażackiej w Międzyrzeczu Górnym do ulicy Liliowej w Jasienicy.  Po wielu interwencjach oraz petycji mieszkańców, nawierzchnia tej drogi została nieco poprawiona.

Dzisiaj, po kilku miesiącach jej nawierzchnia wygląda tak:

 

Wielokrotnie prosiłem w różnych wystąpieniach do Wójta i Komisji Rady Gminy o spowodowanie, by właściciel drogi dokonał jej pilnego i gruntownego remontu. W kwietniu br. podczas Sesji Rady Gminy poprosiłem o wprowadzenie tematu remontu tej drogi na posiedzenie Komisji ds Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. Podczas posiedzenia tej komisji w dniu 15 maja br. uzyskałem zapewnienie gminy, że kilkakrotnie monitowała ona w tej sprawie u właściciela drogi i będzie ona wkrótce wyremontowana.

Od tego czasu minęło blisko 3 miesiące, nikt drogi nie remontuje, wkrótce będzie to droga nieprzejezdna dla samochodów osobowych.

Przy okazji warto wspomnieć, że sołectwo Międzyrzecze Górne w dalszym ciągu czeka na przekazanie kwoty 203 400zł, pochodzącej ze sprzedaży działki w roku 2007.

LeM

Więcej na tematy samorządowe na Forum Samorządowym Międzyrzecza

powrót
Komentarze
  • Czwartek 13 sierpnia 2009,11:06:26
    ~ osa
    Wszystkich urzędników zachęcam do przejazdu tą trasą prywatnymi samochodami.Może jak któryś urwie zawieszenie i doczekamy się prawdziwego remontu tej drogi. A może lepiej wysłać ciągnik z pługiem i ją po protu zaorać. Przy tej jakości zastosowanej nawierzchni nie będzie z tym żadnego problemu.Będzie po problemie.

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015