Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt
W dniu 14 marca 2009 roku miao miejsce Walne Zebranie Sprawozdawcze Koa KGW Midzyrzecza Górnego. W trakcie zebrania, które bardzo sprawnie prowadzia pani Irena Bebek,  Przewodniczca Koa Anna Zipser przedstawia sprawozdanie z dziaalnoci koa w roku 2008 oraz plan pracy na rok 2009. Sprawozdanie finansowe przedstawia Aniela Grzesicka za sprawozdanie z prac Komisji Rewizyjnej Anna Gacek. Panie w kolejnych gosowaniach przyjy przedstawione sprawozdania i udzieliy absolutorium Zarzdowi Koa. Uczestniczcy w zebraniu przedstawiciele samorzdu przedstawili do konsultacji opracowany w ostatnim czasie Plan Odnowy Miejscowoci dla soectwa Midzyrzecze Górne, niezbdny do zoenia wniosków do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Po zapoznaniu z zapisami planu Panie przyjy jego tre jako zgodn z interesami soectwa. W trakcie dyskusji Panie podjy inicjatywy zmierzajce do organizacji, we wspópracy z innymi organizacjami pozarzdowymi soectwa, kursów z zakresu prawa jazdy, agroturystyki, rachunkowoci, ABC przedsibiorczoci, kursów komputerowych itd., popary równie inicjatyw obchodów 50-lecia mierci Walentego Krzszcza oraz dziaa edukacyjnych z zakresu ochrony rodowiska.

W trakcie Zebrania uczestniczcy w nim panowie symboliczn róyczk i czekolad podzikowali naszym paniom za kolejny rok bardzo dobrej pracy na rzecz naszej piknej miejscowoci.

W czci artystycznej z bardzo ciekawym programem wystpi Zespó "Midzyrzeczanie".

Spotkanie upyno w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze.

LeM

Foto: Barbara i Leszek Mroczko
powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020