Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziœ
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
Przedszkole Marcinek
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
Ośrodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesišca
Strona główna
powrót
W dniu 14 marca 2009 roku miało miejsce Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła KGW Międzyrzecza Górnego. W trakcie zebrania, które bardzo sprawnie prowadziła pani Irena Bebek,  Przewodnicząca Koła Anna Zipser przedstawiła sprawozdanie z działalności koła w roku 2008 oraz plan pracy na rok 2009. Sprawozdanie finansowe przedstawiła Aniela Grzesicka zaś sprawozdanie z prac Komisji Rewizyjnej Anna Gacek. Panie w kolejnych głosowaniach przyjęły przedstawione sprawozdania i udzieliły absolutorium Zarządowi Koła. Uczestniczący w zebraniu przedstawiciele samorządu przedstawili do konsultacji opracowany w ostatnim czasie Plan Odnowy Miejscowości dla sołectwa Międzyrzecze Górne, niezbędny do złożenia wniosków do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Po zapoznaniu z zapisami planu Panie przyjęły jego treść jako zgodną z interesami sołectwa. W trakcie dyskusji Panie podjęły inicjatywy zmierzające do organizacji, we współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi sołectwa, kursów z zakresu prawa jazdy, agroturystyki, rachunkowości, ABC przedsiębiorczości, kursów komputerowych itd., poparły również inicjatywę obchodów 50-lecia śmierci Walentego Krząszcza oraz działań edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska.

W trakcie Zebrania uczestniczący w nim panowie symboliczną różyczką i czekoladą podziękowali naszym paniom za kolejny rok bardzo dobrej pracy na rzecz naszej pięknej miejscowości.

W części artystycznej z bardzo ciekawym programem wystąpił Zespół "Międzyrzeczanie".

Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze.

LeM

Foto: Barbara i Leszek Mroczko
powrót
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2015